فروش و خرید امن و ارزان سولدکس SOLX | قیمت روز و انتقال فوری Soldex

سولدکس

SOLX - Soldex
0.000093تتر
9.76%

قیمت سولدکس

6.039594تومان
(24,396)

حجم معاملات سولدکس

1,714,238,088تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8.5668تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5.28286تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سولدکس

 ارز دیجیتال سولدکس Soldex  با نماد SOLX رمز ارز بومی یک صرافی غیرمتمرکز (دکس) است که هدف آن فراهم کردن شرایط ایده‌آل برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال است. کاربران Soldex  می‌توانند دارایی های خود را به شکل امن و بدون نیاز به دخالت یک طرف ثالث با هم معامله کنند. این پلتفرم بر روی شبکه سولانا Solana  ساخته شده است و تلاش می‌کند مشکلات دیگر صرافی‌های غیر متمرکز مبتنی بر اتریوم را حل کند. علاوه بر این، سولدکس به دنبال حل مشکل نقدینگی کم، سرعت پایین تراکنش و معاملات بین زنجیره‌ای محدود است. صرافی سولدکس یک صرافی معمولی نیست، بلکه یک صرافی غیرمتمرکز پیشرفته است که از ربات‌های هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و الگوریتم‌های شبکه عصبی برای کمک به معامله‌گران خرد و معامله‌گران حرفه‌ای استفاده می‌کند.

ارز دیجیتال SOLX توکن اصلی پلتفرم سولدکس است که به عنوان یک ارز کاربردی و توکن حاکمیتی عمل می‌کند. کاربران می‌توانند از SOLX برای پرداخت هزینه تراکنش در پلتفرم، تغذیه ربات‌های مجهز به هوش مصنوعی و مشارکت در استیک ارزهای دیجیتال استفاده کنند. با استیک ارز دیجیتال SOLX، کاربران می‌توانند پاداش بگیرند. سقف عرضه رمز ارز SOLX به ۵۰۰ میلیون توکن محدود شده است و در حال حاضر، ۸۴ درصد از مجموع عرضه در گردش است.

 

خرید سولدکس

ارز دیجیتال سولدکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سولدکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سولدکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سولدکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سولدکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سولدکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سولدکس

فروش سولدکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سولدکس، مقدار سولدکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سولدکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سولدکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سولدکس

خرید و فروش سولدکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سولدکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سولدکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا سولدکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سولدکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سولدکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سولدکس

برای ذخیره سولدکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سولدکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سولدکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سولدکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سولدکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سولدکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سولدکس

قیمت سولدکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سولدکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سولدکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سولدکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سولدکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سولدکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سولدکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023