خرید ارز دیجیتال سولار ایکس | فروش ارز دیجیتال SolarX | قیمت لحظه‌ای SOLARX

سولار ایکس

SOLARX - SolarX
0.028تتر
6.386%

قیمت سولار ایکس

1,666تومان
(12,281)

حجم معاملات سولار ایکس

14,430,045تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,027.76تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,666تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سولار ایکس

ارزهای دیجیتال در پروسه ماینینگ خود ممکن است انرژی زیادی را مصرف کنند و این مساله تاثیرات سوئی در محیط زیست و تغییرات اقلیمی خواهد داشت. به همین دلیل پلتفرم‌های ارز دیجیتال سعی می‌کنند تا راهکارهای تازه‌ای را برای کاهش مصرف انرژي ارزهای دیجیتال در پیش بگیرند. پلتفرم سولار ایکس یک پروژه نوآورانه و دوستدار محیط زیست است که از انرژي‌های تجدیدپذیر برای ماینینگ ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند. این پروژه مدل تازه‌ای را ارائه می‌کند که در آن ماینینگ ارزهای دیجیتال به صورت پایداری ادامه پیدا می‌کند و از طرف دیگر انرژی کمتری مصرف می‌شود. دستگاه ماینینگ SolarX با استفاده از پنل‌های خورشیدی کار می‌کند و از انرژی خورشید برای ماینینگ ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند. توکن بومی آن SolarX یک توکن با استاندارد ERC-20 اتریوم است و یک توکن حاکمیتی و کاربردی به شمار می‌آید.

خرید سولار ایکس

ارز دیجیتال سولار ایکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سولار ایکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سولار ایکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سولار ایکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سولار ایکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سولار ایکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سولار ایکس

فروش سولار ایکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سولار ایکس، مقدار سولار ایکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سولار ایکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سولار ایکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سولار ایکس

خرید و فروش سولار ایکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سولار ایکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سولار ایکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا سولار ایکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سولار ایکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سولار ایکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سولار ایکس

برای ذخیره سولار ایکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سولار ایکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سولار ایکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سولار ایکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سولار ایکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سولار ایکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سولار ایکس

قیمت سولار ایکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سولار ایکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سولار ایکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سولار ایکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سولار ایکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سولار ایکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سولار ایکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه سولار ایکس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه سولار ایکس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023