فروش و خرید ارز دیجیتال  SG | قیمت لحظه‌ای رمز ارز سوشال گود Social Good

سوشال گود

SG - Social Good
0.0252تتر
4.292%

قیمت سوشال گود

1,486.8تومان
(26,204)

حجم معاملات سوشال گود

2,209,509,246تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,975.91تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,480.31تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سوشال گود

ارز دیجیتال سوشال گوود با هدف فراهم کردن آزادی مالی برای همه مردم در سراسر جهان به وجود آمده است. پلتفرم SocialGood قصد دارد به اولین ارز دیجیتال و اپلیکیشن موبایلی تبدیل شود که بالاترین تعداد کاربران را دارد. سوشال گود یک شرکت ژاپنی است و ژاپن اولین کشوری است که استفاده از ارزهای دیجیتال را قانونی کرده است. با استفاده از این پلتفرم کاربران می‌توانند به عنوان پاداش خرید، قسمتی از خریدهای خود را به حساب خود برگردانند و سوشال گود از طریق تبلیغ فروشگاه‌های مختلف سود کسب می‌کند. هرچه تعداد شرکای پلتفرم SocialGood افزایش یابد و درآمد آن نیز بر همین اساس بیشتر شود، توکن‌های بیشتری از این ارز دیجیتال وارد بازار می‌شود. توکن بومی این پلتفرم با نماد SG در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و کل عرضه آن ۲۱۰ میلیون عدد است. تعداد کاربران اپلیکیشن موبایلی SocialGood به صورت فزاینده‌ای در حال افزایش است و تا سال ۲۰۲۲ توانسته به ۲ میلیون کاربر از ۲۰۰ کشور تبدیل شود. بیش از ۱۸۰۰ فروشگاه با اپلیکیشن سوشال گود همکاری می‌کنند و این اپلیکیشن به صورت روزانه بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار معاملات را پشتیبانی می‌کند.

خرید سوشال گود

ارز دیجیتال سوشال گود یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سوشال گود به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سوشال گود خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سوشال گود در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سوشال گود خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سوشال گود خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سوشال گود

فروش سوشال گود در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سوشال گود، مقدار سوشال گود مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سوشال گود در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سوشال گود در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سوشال گود

خرید و فروش سوشال گود در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سوشال گود خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سوشال گود به تتر، نیاز نیست که ابتدا سوشال گود خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سوشال گود خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سوشال گود بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سوشال گود

برای ذخیره سوشال گود، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سوشال گود شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سوشال گود مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سوشال گود است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سوشال گود نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سوشال گود خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سوشال گود

قیمت سوشال گود در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سوشال گود تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سوشال گود، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سوشال گود قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سوشال گود و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سوشال گود را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سوشال گود را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023