خرید میم کوین اسنک | فروش ارز دیجیتال SNEK | قیمت لحظه‌ای اسنک

اسنک

SNEK - SNEK
0.001037تتر
9.68%

قیمت اسنک

59.4951تومان
(18,625)

حجم معاملات اسنک

10,899,479,856تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
60.1265تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
52.4923تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسنک

اسنک یک میم کوین ارز دیجیتال در شبکه کاردانو است. سازندگان میم کوین SNEK توکنی کامیونیتی محور تولید کرده‌اند که برای هولدرهای خود سودمند است و به آنها ارز دیجیتال پاداش می‌دهد. آنها می‌خواهند اکوسیستمی ایجاد کنند که ارتباطی تنگاتنگ میان کامیونیتی میم کوین اسنک، خود توکن و اکوسیستم دیفای ایجاد شود که هم کاربران بتوانند از سرویس‌های غیرمتمرکز استفاده کنند و هم سرگرمی داشته باشند. توکنومیک میم کوین SNEK به شکل زیر است:

  • سقف عرضه میم کوین اسنک حدود۷۷ میلیارد عدد است.
  • ۵۰ درصد در پیش فروش به سرمایه‌گذاران واگذار شده است.
  • ۴۰ درصد به نقدینگی در صرافی‌های غیرمتمرکز اختصاص دارد.
  • ۲ درصد به سرمایه‌گذاران و طرفداران این میم کوین ایردراپ شده است.
  • ۵ درصد برای کاربردهای مختلف مانند فارمینگ، شرکا، توسعه پلتفرم و نوآوری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • ۳ درصد نیز برای لیست کردن در صرافی‌ها ذخیره شده است.

 

خرید اسنک

ارز دیجیتال اسنک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسنک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسنک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسنک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسنک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسنک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسنک

فروش اسنک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسنک، مقدار اسنک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسنک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسنک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسنک

خرید و فروش اسنک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسنک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسنک به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسنک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسنک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسنک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسنک

برای ذخیره اسنک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسنک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسنک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسنک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسنک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسنک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسنک

قیمت اسنک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسنک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسنک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسنک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسنک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسنک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسنک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اسنک

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اسنک دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023