فروش Smart Reward Token | خرید ارز دیجیتال اسمارت ریوارد توکن SRT1

اسمارت ریوارد توکن

SRT1 - Smart Reward Token
1.8787تتر
0.07%

قیمت اسمارت ریوارد توکن

120,988تومان
(24,756)

حجم معاملات اسمارت ریوارد توکن

1,393,779,846تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
122,005تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
120,666تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسمارت ریوارد توکن

ارز دیجیتال اسمارت ریوارد توکن با نماد SRT1 رمز ارزی است که برای پرداخت‌های فروشگاهی و خرده فروشی آنلاین و آفلاین به وجود آمده است. پروژه Smart Reward Token کار خود را از کره جنوبی آغاز کرد و قصد دارد راه خود را به سمت کشورها و بازارهای بیشتری در جنوب آسیا باز کند، چون در این کشورها زیرساخت‌های مالی هنوز مانند کشورهای توسعه یافته پیشرفت نداشته‌اند. ارز دیجیتال SRT  توانسته با شرکای مهمی مانند DANBI KOREA همکاری کند که دارای یک پلتفرم تبلیغاتی و یک سرویس پرداخت است. این شرکت ۵ سال است که در حال رشد و توسعه است و بیش از ۱.۵ میلیون بازدید ماهانه در ۵ هزار فروشگاه داشته است. به علاوه، DANBI KOREA قصد دارد فعالیت خود را به  بازارهای کشورهای دیگری مانند ویتنام، اندونزی و آمریکا نیز  گسترش دهد. ارز دیجیتال اسمارت ریوارد یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC20 اتریوم است که محدودیت عرضه ندارد. قیمت رمز ارز srt1 در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۲ حدود ۰.۰۷۱ دلار بود.

خرید اسمارت ریوارد توکن

ارز دیجیتال اسمارت ریوارد توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسمارت ریوارد توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسمارت ریوارد توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسمارت ریوارد توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسمارت ریوارد توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسمارت ریوارد توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسمارت ریوارد توکن

فروش اسمارت ریوارد توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسمارت ریوارد توکن، مقدار اسمارت ریوارد توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسمارت ریوارد توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسمارت ریوارد توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسمارت ریوارد توکن

خرید و فروش اسمارت ریوارد توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسمارت ریوارد توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسمارت ریوارد توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسمارت ریوارد توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسمارت ریوارد توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسمارت ریوارد توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسمارت ریوارد توکن

برای ذخیره اسمارت ریوارد توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسمارت ریوارد توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسمارت ریوارد توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسمارت ریوارد توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسمارت ریوارد توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسمارت ریوارد توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسمارت ریوارد توکن

قیمت اسمارت ریوارد توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسمارت ریوارد توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسمارت ریوارد توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسمارت ریوارد توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسمارت ریوارد توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسمارت ریوارد توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسمارت ریوارد توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023