خرید ارز دیجیتال Smart Game Finance | فروش ارز دیجیتال اسمارت گیم فایننس | قیمت لحظه‌ای SMART

اسمارت گیم فایننس

SMART - Smart Game Finance
0.0026تتر
12.605%

قیمت خرید اسمارت گیم فایننس

قیمت فروش اسمارت گیم فایننس

130.52تومان
129.22تومان
(11,852)

حجم معاملات اسمارت گیم فایننس

11,338,543تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
149.345تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
128.8634تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسمارت گیم فایننس

ارز دیجیتال SMART توکن بومی پلتفرمی به نام Smart Finance است که با هدف ترویج گیم‌های بلاک چینی و ادغام وب ۳ (نسل سوم اینترنت) در جامعه ایجاد شده است. در عین حال، اسمارت فایننس به کاربران خود این امکان را می‌دهد که در پروژه‌های گیم بلاک چینی و وب ۳ سرمایه گذاری کنند و سودهای سریع و راحتی را به دست بیاورند.

پلتفرم Smart Game Finance محصولات زیر را ارائه می‌دهد:

  • S-swap : پلتفرمی است که امکان استیک، فارمینگ، خرید و فروش ارزهای دیجیتال، خرید و فروش NFT و تامین نقدینگی را فراهم می‌کند.
  • GameList : پلتفرمی است که پروژه‌های بازی در آن راه اندازی می‌شوند. کاربران می‌توانند در مورد راه‌اندازی آنها از طریق S-DAO رأی بدهند.
  • Smart NFT : دارایی‌های بازی اکوسیستم هستند که می‌توانند برای صدور ارز دیجیتال smart استیک شوند.
  • SLaunch : به کاربران اجازه می‌دهد تا با هولد کردن مقدار مشخصی از رمز ارز smart برای مدت زمان معینی در پروژه‌های گیم جدید سرمایه گذاری کنند.
  • S-DAO : یک سازمان دموکراتیک است که به هولدرهای ارز دیجیتال smart اجازه می‌دهد تا در مورد مسائلی مانند عملکرد، راه‌اندازی بازی، انتشار NFT و برنامه ریزی استراتژیک برای اسمارت گیم فایننس رأی بدهند.

ارز دیجیتال smart  در سال ۲۰۲۳ با قیمت ۳.۴۳ دلار وارد بازار رمزارزها شد.

 

خرید اسمارت گیم فایننس

ارز دیجیتال اسمارت گیم فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسمارت گیم فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسمارت گیم فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسمارت گیم فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسمارت گیم فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسمارت گیم فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسمارت گیم فایننس

فروش اسمارت گیم فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسمارت گیم فایننس، مقدار اسمارت گیم فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسمارت گیم فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسمارت گیم فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسمارت گیم فایننس

خرید و فروش اسمارت گیم فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسمارت گیم فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسمارت گیم فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسمارت گیم فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسمارت گیم فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسمارت گیم فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسمارت گیم فایننس

برای ذخیره اسمارت گیم فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسمارت گیم فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسمارت گیم فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسمارت گیم فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسمارت گیم فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسمارت گیم فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسمارت گیم فایننس

قیمت اسمارت گیم فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسمارت گیم فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسمارت گیم فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسمارت گیم فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسمارت گیم فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسمارت گیم فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسمارت گیم فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023