خرید ارز دیجیتال سیکس | فروش ارز دیجیتال SIX | قیمت لحظه‌ای SIX

سیکس

SIX - SIX
0.02519تتر
1.602%

قیمت سیکس

1,262.019تومان
(6,820)

حجم معاملات سیکس

3,650,264,078تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,362.72تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,252.5تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سیکس

سیکس نتورک زیرساخت‌های غیرمتمرکز و بلاک چینی را برای کسب و کارها فراهم می‌کند. با استفاده از این زیرساخت‌ها بیزنس‌های مختلف می‌توانند اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز مربوط به خود را بسازند. این اپلیکیشن‌ها مقیاس‌پذیر و منعطف هستند و سرویس‌های زیادی را پشتیبانی می‌کنند. یکی از مهمترین مزایای پلتفرم SIX Network کراس چین بودن آن است، یعنی امکان انتقال دارایی بین بلاک چین‌ها و شبکه‌های مختلف وجود دارد و کسب و کارها به اکوسیستم‌های زیادی دسترسی دارند. مکانیزم اجماع پلتفرم سیکس پروتکل مکانیزم اثبات سهام است. ولیدیتورها با تایید کردن تراکنش‌ها و مشارکت در شبکه می‌توانند سود کسب کنند و کارایی پلتفرم را افزایش دهند. توکن بومی سیکس پروتکل با نماد SIX معامله می‌شود و در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۸ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. سقف عرضه این توکن حدود یک میلیارد توکن است.

خرید سیکس

ارز دیجیتال سیکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سیکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سیکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سیکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سیکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سیکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سیکس

فروش سیکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سیکس، مقدار سیکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سیکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سیکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سیکس

خرید و فروش سیکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سیکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سیکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا سیکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سیکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سیکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سیکس

برای ذخیره سیکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سیکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سیکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سیکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سیکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سیکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سیکس

قیمت سیکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سیکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سیکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سیکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سیکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سیکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سیکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه سیکس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه سیکس دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023