خرید ارز دیجیتال سینسو | فروش ارز دیجیتال SINSO | قیمت SINSO

سینسو

SINSO - SINSO
0.05809تتر
3.665%

قیمت سینسو

3,351.793تومان
(17,040)

حجم معاملات سینسو

50,610,549تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,552.53تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,947.893تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سینسو

اینترنت در دنیای مدرن تغییرات زیادی را ایجاد کرده است و حالا با تکنولوژی بلاک چین و ارزهای دیجیتال در حال انتقال به فاز جدیدی از اینترنت هستیم. اینترنت کنونی با نام وب ۲ شناخته می‌شود که کاربران نقش زیادی در آن ندارند و بیشتر نقش مخاطب را دارند. داده‌های افراد در این محیط می‌تواند به راحتی در اختیار شرکت‌های بزرگ تکنولوژی قرار بگیرد و امنیت اطلاعات وجود ندارد. اما با غیرمتمرکزتر شدن فضا در حال حرکت به سمت اینترنت وب ۳ هستیم که باعث پررنگ‌تر شدن نقش مخاطبان و کاربران می‌شود و می‌توانند اطلاعات خود را تحت نظر خود داشته باشند و کنترل کنند. سینسو یک پلتفرم غیرمتمرکز است که زیرساخت‌های لازم را برای اینترنت وب ۳ ایجاد می‌کند و تمرکز خود را بر روی یک سیستم کنترل داده غیرمتمرکز و پرسرعت گذاشته است. کاربران می‌توانند داده‌های خود را به کمک SINSO به فضای وب ۳ منتقل کنند. توکن بومی این پلتفرم با نماد SINSO در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و در ماه فوریه سال ۲۰۲۳ با قیمت ۱.۲ دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید سینسو

ارز دیجیتال سینسو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سینسو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سینسو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سینسو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سینسو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سینسو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سینسو

فروش سینسو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سینسو، مقدار سینسو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سینسو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سینسو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سینسو

خرید و فروش سینسو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سینسو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سینسو به تتر، نیاز نیست که ابتدا سینسو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سینسو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سینسو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سینسو

برای ذخیره سینسو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سینسو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سینسو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سینسو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سینسو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سینسو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سینسو

قیمت سینسو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سینسو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سینسو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سینسو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سینسو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سینسو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سینسو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023