خرید و فروش ارز دیجیتال سینگولاریتی دائو | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال SingularityDAO

سینگولاریتی دائو

SDAO - SingularityDAO
0.5792تتر
1.37%

قیمت سینگولاریتی دائو

33,593تومان
(24,563)

حجم معاملات سینگولاریتی دائو

3,962,205,108تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
34,713تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
32,903تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سینگولاریتی دائو

سینگولاریتی دائو یک سازمان غیرمتمرکز خودگردان یا دائو برای اکوسیستم ارز دیجیتال سینگولاریتی نت است. سینگولاریتی نت یکی از ارزهای دیجیتال مربوط به هوش مصنوعی است که بازاری غیرمتمرکز را برای توسعه‌دهندگان پلتفرم‌ها و محصولات هوش مصنوعی ارائه می‌دهد تا بتوانند به صورت غیرمتمرکز محصولان هوش مصنوعی خود را ارائه دهند و خرید و فروش کنند. ارز دیجیتال SingularityDAO یک سازمان غیرمتمرکز است تا به واسطه آن بتوان کنترل اکوسیستم و بازار هوش مصنوعی ارز دیجیتال سینگولاریتی نت را به اعضا و هولدرهای این ارز دیجیتال سپرد. ترکیب هوش مصنوعی با بلاک چین و اکوسیستم غیر متمرکز باعث شده تا یکی از جذابترین اکوسیستم‌ها و حوزه‌های در حال رشد تکنولوژی ساخته شود. توکن بومی ارز دیجیتال SingularityDAO با نماد SDAO در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن دارای محدودیت عرضه ۱۰۰ میلیون عددی است. ارز دیجیتال سینگولاریتی دائو در ماه می سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید سینگولاریتی دائو

ارز دیجیتال سینگولاریتی دائو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سینگولاریتی دائو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سینگولاریتی دائو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سینگولاریتی دائو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سینگولاریتی دائو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سینگولاریتی دائو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سینگولاریتی دائو

فروش سینگولاریتی دائو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سینگولاریتی دائو، مقدار سینگولاریتی دائو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سینگولاریتی دائو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سینگولاریتی دائو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سینگولاریتی دائو

خرید و فروش سینگولاریتی دائو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سینگولاریتی دائو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سینگولاریتی دائو به تتر، نیاز نیست که ابتدا سینگولاریتی دائو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سینگولاریتی دائو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سینگولاریتی دائو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سینگولاریتی دائو

برای ذخیره سینگولاریتی دائو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سینگولاریتی دائو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سینگولاریتی دائو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سینگولاریتی دائو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سینگولاریتی دائو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سینگولاریتی دائو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سینگولاریتی دائو

قیمت سینگولاریتی دائو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سینگولاریتی دائو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سینگولاریتی دائو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سینگولاریتی دائو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سینگولاریتی دائو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سینگولاریتی دائو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سینگولاریتی دائو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه سینگولاریتی دائو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه سینگولاریتی دائو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023