فروش سینگل فایننس | خرید Single Finance | قیمت SINGLE

سینگل فایننس

SINGLE - Single Finance
0تتر
0%

قیمت سینگل فایننس

0تومان
(15,498)

حجم معاملات سینگل فایننس

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سینگل فایننس

ارز دیجیتال SINGLE توکن بومی پلتفرمی به نام Single Finance است که تلاش می‌کند فرایند مدیریت و سرمایه‌گذاری در چندین پروتکل‌ دیفای را ساده‌سازی کند. سینگل فایننس به کاربران اجازه می‌دهد از طریق یک رابط کاربری به طیفی از پلتفرم‌های دیفای دسترسی پیدا کنند بدون اینکه مجبور باشند تراکنش‌های پیچیده را به صورت دستی انجام دهند یا مدام بین چند پروتکل در رفت و آمد باشند. سینگل فایننس با استفاده از یک قرارداد هوشمند و ارز دیجیتال single به این هدف دست می‌یابد. رمز ارز سینگل single می‌تواند برای سرمایه گذاری در طیف وسیعی از پلتفرم‌های دیفای از جمله پلتفرم‌های وام‌دهی (Lend & Borrow)، صرافی‌های غیر متمرکز و پلتفرم‌های کشت سود (Farming) استفاده می‌شود. از ارز دیجیتال سینگل single به عنوان توکن حاکمیتی نیز استفاده می‌شود و هولدرهای آن می‌توانند در تصمیم‌گیری و رای‌گیری در مورد پروپوزال‌ها مشارکت کنند. همچنین کاربران در مقابل استیک ارز دیجیتال سینگل SINGLE و تامین نقدینگی برای این توکن پاداش می‌گیرند. ارز دیجیتال single روی بلاک چین کرونوس عرضه شده و سقف عرضه آن به ۱ میلیارد توکن محدود شده است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال single در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۲ حدودا ۰.۱۰ دلار بود.

خرید سینگل فایننس

ارز دیجیتال سینگل فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سینگل فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سینگل فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سینگل فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سینگل فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سینگل فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سینگل فایننس

فروش سینگل فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سینگل فایننس، مقدار سینگل فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سینگل فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سینگل فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سینگل فایننس

خرید و فروش سینگل فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سینگل فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سینگل فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا سینگل فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سینگل فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سینگل فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سینگل فایننس

برای ذخیره سینگل فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سینگل فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سینگل فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سینگل فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سینگل فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سینگل فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سینگل فایننس

قیمت سینگل فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سینگل فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سینگل فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سینگل فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سینگل فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سینگل فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سینگل فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023