خرید و قیمت لحظه‌ای SHOPX | فروش ارز دیجیتال شاپ ایکس

شاپ ایکس

SHOPX - SHOPX
0.017235تتر
0.12%

قیمت شاپ ایکس

1,103.04تومان
(24,582)

حجم معاملات شاپ ایکس

857,616,724تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,117.632تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,078.912تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره شاپ ایکس

ارز دیجیتال SHOPX توکن بومی پلتفرمی به نام Splyt است که به عنوان یک زیرساخت NFT روی بلاک چین پولکادات (DOT) خلق شده است. این پلتفرم با هدف افزایش دسترسی جهانی و بهبود تجربه کاربران تجارت الکترونیکی خلق شده است و می‌خواهد زنجیره تامین تجارت الکترونیکی را دگرگون کند. به زبان ساده اسپلیت با این هدف ایجاد شد که سفر از نقطه A به نقطه B را ساده کند، حال آن سفر هرچه که می‌‌خواهد باشد. در این راستا، پروتکل Splyt طیف وسیعی از ابزارهای جابجایی را فراهم می‌کند؛ از انتقال فرودگاهی گرفته تا اشتراک دوچرخه و اسکوتر. علاوه بر این اسپلیت کمک می‌کند تا درآمدها و بازده سرمایه برندها، بیزنس‌ها و دیگر طرف‌های درگیر درتجارت الکترونیک افزایش یابد. برای دسترسی به این هدف پلتفرم Splyt تمرکز خود را روی تقسیم عادلانه سود با استفاده از تکنولوژی بلاک چین قرار داده است. ارز دیجیتال شاپ ایکس زیربنای اصلی این پلتفرم است که‌ برای ایمن‌سازی شبکه استفاده می‌شود. دارندگان توکن SHOPX می‌توانند به اعتبارسنج تبدیل شوند و در مقابل استیک توکن‌های خود پاداش بگیرند. شاپ ایکس یک توکن ضد تورمی است که سقف عرضه خود را به ۵۰۰ میلیون توکن محدود کرده است. قیمت خرید و فروش shopx در زمان ورود به بازار رمزارزها ۴.۱۸ دلار بود. 

خرید شاپ ایکس

ارز دیجیتال شاپ ایکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید شاپ ایکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید شاپ ایکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید شاپ ایکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید شاپ ایکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه شاپ ایکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش شاپ ایکس

فروش شاپ ایکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش شاپ ایکس، مقدار شاپ ایکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش شاپ ایکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش شاپ ایکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل شاپ ایکس

خرید و فروش شاپ ایکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید شاپ ایکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل شاپ ایکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا شاپ ایکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، شاپ ایکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل شاپ ایکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول شاپ ایکس

برای ذخیره شاپ ایکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از شاپ ایکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری شاپ ایکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی شاپ ایکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری شاپ ایکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه شاپ ایکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت شاپ ایکس

قیمت شاپ ایکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی شاپ ایکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت شاپ ایکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه شاپ ایکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت شاپ ایکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت شاپ ایکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی شاپ ایکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه شاپ ایکس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه شاپ ایکس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023