خرید ارز دیجیتال Shiryo | فروش ارز دیجیتال شیرو | قیمت لحظه‌ای Shiryo

شیریو

SHIRYO - Shiryo
0تتر
3.907%

قیمت خرید شیریو

قیمت فروش شیریو

0تومان
0تومان
(12,008)

حجم معاملات شیریو

5,643,541تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره شیریو

شیریو یک بازی کارتی بلاک چینی است و از مدل بازی برای کسب درآمد استفاده می‌کند. در این بازی کارتها و اجزای بازی به صورت ان اف تی‌ هستند و کاربران می‌توانند با جمع‌آوری آنها در بازی شرکت کنند و پول دربیاورند. در این بازی حدود ۲۰۰ کارت یونیک و با کیفیت بالا وجود دارند. در ابتدا به هر بازیکنان ۵۰ کارت به صورت رایگان داده می‌شود تا بتوانند بازی خود را شروع کنند و ۱۵۰ کارت بعدی به صورت ان اف تی در بازار وجود دارند و کاربران می‌توانند آنها را به مجموع کارتهای خود اضافه کنند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند از آواتارها برای شخصیت خود در بازی استفاده کنند. توکن بومی این پلتفرم توکن SHIRYO است که برای خرید دارایی‌ها و سرویس‌های درون بازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این توکن در ماه اکتبر سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و ۹۵ درصد از آن برای فراهم کردن نقدینگی در صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ قرار دارد. پنج درصد از کل عرضه Shiryo نیز در احتیار تیم است تا در آینده برای ایردراپ یا لیستینگ آن در صرافی‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

خرید شیریو

ارز دیجیتال شیریو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید شیریو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید شیریو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید شیریو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید شیریو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه شیریو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش شیریو

فروش شیریو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش شیریو، مقدار شیریو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش شیریو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش شیریو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل شیریو

خرید و فروش شیریو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید شیریو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل شیریو به تتر، نیاز نیست که ابتدا شیریو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، شیریو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل شیریو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول شیریو

برای ذخیره شیریو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از شیریو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری شیریو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی شیریو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری شیریو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه شیریو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت شیریو

قیمت شیریو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی شیریو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت شیریو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه شیریو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت شیریو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت شیریو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی شیریو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023