خرید ارز دیجیتال SHILLToken | فروش ارز دیجیتال شیل توکن | قیمت لحظه‌ای SHILL

شیل توکن

SHILL - SHILLToken
0.005547تتر
0.34%

قیمت شیل توکن

318.3978تومان
(26,138)

حجم معاملات شیل توکن

1,032,939,936تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
323.736تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
313.1744تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره شیل توکن

ارز دیجیتال SHILL یا SHILLToken رمز ارز بومی پلتفرمی به نام Project SEED است که به عنوان یک اکوسیستم غیرمتمرکز بازی برای کسب درآمد عمل می‌کند. به نوشته وایت پیپر Project SEED، این شبکه با ادغام استانداردهای صنعت بازی با اکوسیستم بازی‌های بلاک چینی به دنبال ایجاد انقلابی در صنعت بازی است. بازی‌های فعلی بلاک چین مستلزم این هستند که بازیکنان در مورد ارزهای دیجیتال اطلاعات داشته باشند و برای پیوستن به بازی‌ها، پرداخت‌های اولیه‌ای داشته باشند. پروژه ارز دیجیتال shill  با حذف این الزامات مشکل را حل می‌کند. با استفاده از ارز دیجیتال شیل shill، کاربران برای راه‌اندازی حساب خود نیازی به دانش بلاک چینی ندارند. این اکوسیستم همچنین اولین بازی خود را با نام Outland Odyssey عرضه کرده که یک بازی اکشن نقش‌آفرینی با بازاری برای اجاره NFT است. سید پراجکت، قصد دارد بازی‌های بیشتری را راه‌اندازی کند تا مدل بازی برای کسب درآمد را به جریان اصلی صنعت گیمینگ تبدیل کند. ارز دیجیتال SHILL توکن اصلی اکوسیستم Project SEED است. رمز ارز شیل shill را می‌توان در کل اکوسیستم برای خرید آیتم‌های درون بازی استفاده کرد. هولد کردن ارز دیجیتال shill  مزایا و پاداش‌هایی را به دنبال دارد. همچینن، توکن شیل را می‌توان برای مشارکت در مدیریت شبکه نیز استفاده کرد.

خرید شیل توکن

ارز دیجیتال شیل توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید شیل توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید شیل توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید شیل توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید شیل توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه شیل توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش شیل توکن

فروش شیل توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش شیل توکن، مقدار شیل توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش شیل توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش شیل توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل شیل توکن

خرید و فروش شیل توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید شیل توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل شیل توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا شیل توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، شیل توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل شیل توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول شیل توکن

برای ذخیره شیل توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از شیل توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری شیل توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی شیل توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری شیل توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه شیل توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت شیل توکن

قیمت شیل توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی شیل توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت شیل توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه شیل توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت شیل توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت شیل توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی شیل توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه شیل توکن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه شیل توکن دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023