خرید شیبا پریدیتر QOM | فروش ارز دیجیتال Shiba Predator به همراه قیمت لحظه‌ای

شیبا پریدیتر

QOM - Shiba Predator
0تتر
3.259%

قیمت شیبا پریدیتر

0.001084تومان
(15,880)

حجم معاملات شیبا پریدیتر

2,067,456,405تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.00115تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.001051تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره شیبا پریدیتر

شیبا پریدیتر با نماد QOM یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید شیبا پریدیتر

ارز دیجیتال شیبا پریدیتر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید شیبا پریدیتر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید شیبا پریدیتر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید شیبا پریدیتر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید شیبا پریدیتر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه شیبا پریدیتر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش شیبا پریدیتر

فروش شیبا پریدیتر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش شیبا پریدیتر، مقدار شیبا پریدیتر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش شیبا پریدیتر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش شیبا پریدیتر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل شیبا پریدیتر

خرید و فروش شیبا پریدیتر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید شیبا پریدیتر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل شیبا پریدیتر به تتر، نیاز نیست که ابتدا شیبا پریدیتر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، شیبا پریدیتر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل شیبا پریدیتر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول شیبا پریدیتر

برای ذخیره شیبا پریدیتر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از شیبا پریدیتر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری شیبا پریدیتر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی شیبا پریدیتر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری شیبا پریدیتر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه شیبا پریدیتر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت شیبا پریدیتر

قیمت شیبا پریدیتر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی شیبا پریدیتر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت شیبا پریدیتر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه شیبا پریدیتر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت شیبا پریدیتر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت شیبا پریدیتر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی شیبا پریدیتر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه شیبا پریدیتر

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه شیبا پریدیتر دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023