خرید SHARBI شاربی| فروش ارز دیجیتال SHARBI به همراه قیمت لحظه‌ای

شاربی

$SHARBI - Sharbi
0.000002تتر
9.361%

قیمت شاربی

0.100548تومان
(19,002)

حجم معاملات شاربی

4,287,112,947تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.102828تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.080997تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره شاربی

مرور کلی: Sharbi یک توکن جامعه‌محور در شبکه Arbitrum است که به دارندگان خود از هر تراکنش USDC پاداش می‌دهد. این پروژه به عنوان "Mistress of Shiba" شناخته می‌شود و تاکنون بیش از 6000 USDC پاداش توزیع کرده است.

ویژگی‌ها:

  • پاداش دارندگان: از هر تراکنش مقداری USDC به دارندگان توکن Sharbi توزیع می‌شود. این مکانیزم به افزایش انگیزه برای نگه داشتن توکن‌ها کمک می‌کند.
  • جامعه‌محور: Sharbi توسط جامعه خود اداره می‌شود و تصمیمات توسط اعضای جامعه گرفته می‌شود.
  • شبکه Arbitrum: استفاده از شبکه Arbitrum به دلیل هزینه‌های تراکنش پایین و سرعت بالای آن.

اهداف پروژه: هدف Sharbi ایجاد یک جامعه پایدار و فعال است که از طریق پاداش‌های مالی به دارندگان خود انگیزه بیشتری بدهد. با توزیع پاداش‌ها، دارندگان توکن‌ها احساس مشارکت بیشتری در پروژه خواهند داشت.

نحوه توزیع پاداش‌ها: توزیع پاداش‌ها به طور خودکار از هر تراکنش انجام می‌شود و USDC به کیف پول‌های دارندگان توکن واریز می‌شود. این سیستم به توکن‌ها ارزش بیشتری می‌بخشد و باعث می‌شود دارندگان به نگه داشتن توکن‌ها ترغیب شوند.

نتیجه‌گیری: Sharbi با استفاده از سیستم پاداش‌دهی خود به دارندگان توکن، تلاش می‌کند یک جامعه پایدار و فعال را ایجاد کند. این پروژه با استفاده از شبکه Arbitrum، هزینه‌های تراکنش را کاهش می‌دهد و سرعت تراکنش‌ها را افزایش می‌دهد، که این امر به نوبه خود به جذب کاربران بیشتر کمک می‌کند.

خرید شاربی

ارز دیجیتال شاربی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید شاربی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید شاربی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید شاربی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید شاربی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه شاربی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش شاربی

فروش شاربی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش شاربی، مقدار شاربی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش شاربی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش شاربی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل شاربی

خرید و فروش شاربی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید شاربی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل شاربی به تتر، نیاز نیست که ابتدا شاربی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، شاربی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل شاربی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول شاربی

برای ذخیره شاربی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از شاربی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری شاربی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی شاربی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری شاربی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه شاربی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت شاربی

قیمت شاربی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی شاربی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت شاربی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه شاربی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت شاربی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت شاربی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی شاربی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023