قیمت لحظه‌ای Scallop | خرید و فروش SCLP | نگهداری رایگان اسکالپ

اسکالپ

SCLP - Scallop
0.208تتر
0.19%

قیمت اسکالپ

11,710تومان
(27,463)

حجم معاملات اسکالپ

972,010,050تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
12,526تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11,665تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اسکالپ

SCLP با نماد SCLP یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید اسکالپ

ارز دیجیتال اسکالپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اسکالپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اسکالپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اسکالپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اسکالپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اسکالپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اسکالپ

فروش اسکالپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اسکالپ، مقدار اسکالپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اسکالپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اسکالپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اسکالپ

خرید و فروش اسکالپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اسکالپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اسکالپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا اسکالپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اسکالپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اسکالپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اسکالپ

برای ذخیره اسکالپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اسکالپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اسکالپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اسکالپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اسکالپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اسکالپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اسکالپ

قیمت اسکالپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اسکالپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اسکالپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اسکالپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اسکالپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اسکالپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اسکالپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه اسکالپ

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه اسکالپ دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023