نرخ لحظه‌ای فن توکن باشگاه کورینتیانس | خرید SCCP | فروش S.C. Corinthians Fan Token

فن توکن باشگاه کورینتیانس

SCCP - S.C. Corinthians Fan Token
0.3371تتر
3.342%

قیمت خرید فن توکن باشگاه کورینتیانس

قیمت فروش فن توکن باشگاه کورینتیانس

17,529تومان
17,360تومان
(5,118)

حجم معاملات فن توکن باشگاه کورینتیانس

2,578,137,868تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
18,922تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
16,915تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره فن توکن باشگاه کورینتیانس

SCCP با نماد SCCP یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید فن توکن باشگاه کورینتیانس

ارز دیجیتال فن توکن باشگاه کورینتیانس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید فن توکن باشگاه کورینتیانس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید فن توکن باشگاه کورینتیانس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید فن توکن باشگاه کورینتیانس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید فن توکن باشگاه کورینتیانس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه فن توکن باشگاه کورینتیانس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش فن توکن باشگاه کورینتیانس

فروش فن توکن باشگاه کورینتیانس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش فن توکن باشگاه کورینتیانس، مقدار فن توکن باشگاه کورینتیانس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش فن توکن باشگاه کورینتیانس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش فن توکن باشگاه کورینتیانس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل فن توکن باشگاه کورینتیانس

خرید و فروش فن توکن باشگاه کورینتیانس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید فن توکن باشگاه کورینتیانس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل فن توکن باشگاه کورینتیانس به تتر، نیاز نیست که ابتدا فن توکن باشگاه کورینتیانس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، فن توکن باشگاه کورینتیانس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل فن توکن باشگاه کورینتیانس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول فن توکن باشگاه کورینتیانس

برای ذخیره فن توکن باشگاه کورینتیانس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از فن توکن باشگاه کورینتیانس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری فن توکن باشگاه کورینتیانس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی فن توکن باشگاه کورینتیانس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری فن توکن باشگاه کورینتیانس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه فن توکن باشگاه کورینتیانس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت فن توکن باشگاه کورینتیانس

قیمت فن توکن باشگاه کورینتیانس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی فن توکن باشگاه کورینتیانس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت فن توکن باشگاه کورینتیانس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه فن توکن باشگاه کورینتیانس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت فن توکن باشگاه کورینتیانس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت فن توکن باشگاه کورینتیانس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی فن توکن باشگاه کورینتیانس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه فن توکن باشگاه کورینتیانس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه فن توکن باشگاه کورینتیانس دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023