خرید ستس مکس SATS2 | فروش ارز دیجیتال SATS2 به همراه قیمت لحظه‌ای

ستس مکس

SATS2 - SatsMax
0تتر
0%

قیمت ستس مکس

0تومان
(7,341)

حجم معاملات ستس مکس

82,947,422تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ستس مکس

ستس مکس، یک پلتفرم توسعه‌دهنده‌محور، فرصتی بی‌نظیر برای توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند تا پتانسیل نامحدود بیت‌کوین و اعداد ترتیبی را کاوش کنند. با استفاده از API سات‌مکس، می‌توانید طیف وسیعی از امکانات را در اختیار داشته باشید:

  • ایجاد سرویس سوزاندن بیت‌کوین (Burning Service): به‌گونه‌ای نوآورانه، بیت‌کوین‌های خود را برای همیشه از چرخه خارج کنید.
  • ساخت اپلیکیشن‌های کیف پول بیت‌کوین: تجربه مدیریت بیت‌کوین را برای کاربران خود متحول کنید.
  • توسعه مرورگرهای بلاک‌چینی: راه‌های نوینی برای تعامل با بیت‌کوین و اعداد ترتیبی خلق کنید.
  • و... فراتر از اینها! با خلاقیت خود، امکانات بی‌پایانی را کشف کنید.

ستس مکس با ارائه مستندات جامع و پشتیبانی فنی پاسخگو، مسیری هموار را برای توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند تا ایده‌های خود را به واقعیت تبدیل کنند.

خرید ستس مکس

ارز دیجیتال ستس مکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ستس مکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ستس مکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ستس مکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ستس مکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ستس مکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ستس مکس

فروش ستس مکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ستس مکس، مقدار ستس مکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ستس مکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ستس مکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ستس مکس

خرید و فروش ستس مکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ستس مکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ستس مکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ستس مکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ستس مکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ستس مکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ستس مکس

برای ذخیره ستس مکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ستس مکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ستس مکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ستس مکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ستس مکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ستس مکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ستس مکس

قیمت ستس مکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ستس مکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ستس مکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ستس مکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ستس مکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ستس مکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ستس مکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023