خرید ساتوشی سینک SSNC | فروش ارز دیجیتال SSNC به همراه قیمت لحظه‌ای

ساتوشی سینک

SSNC - SatoshiSync
0.00596تتر
0.16%

قیمت ساتوشی سینک

341.508تومان
(2,394)

حجم معاملات ساتوشی سینک

996,268,217تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
350.103تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
337.497تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ساتوشی سینک

درباره SatoshiSync

SatoshiSync اولین پروتکل بدون مجوز برای نگارش‌های بین‌زنجیره‌ای و BTC L2‌ها است. این پلتفرم فرایندهای استقرار، مینتینگ و پل‌زدن نگارش‌ها را ساده می‌کند و نیاز به لیست سفید (whitelisting) را از بین می‌برد.

ویژگی‌ها و قابلیت‌ها

  1. پروتکل بدون مجوز: SatoshiSync به عنوان اولین بازار نگارش بین‌زنجیره‌ای بدون نیاز به مجوز، امکان ایجاد و مدیریت نگارش‌ها را بدون نیاز به دانش فنی فراهم می‌کند.

  2. بازار نگارش‌های BRC20: این پلتفرم بازار نگارش‌های BRC20 را با امکان سفارشی‌سازی آسان و پل‌زدن با یک کلیک به ERC20 یا هر EVM برای بهبود نقدینگی فراهم می‌کند. این امر یک ابزار ایجاد بازار نگارش کاملاً غیرمتمرکز را فراهم می‌سازد.

  3. پل‌زدن و بازارسازی بین‌زنجیره‌ای: SatoshiSync به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های BTCFi را به‌صورت بی‌درنگ پل بزنند و بازارهای بین‌زنجیره‌ای بر روی Ethereum، EVM‌ها، BTC و Solana ایجاد کنند.

مزایا و فرصت‌ها

  • عدم نیاز به دانش فنی: کاربران می‌توانند بدون نیاز به دانش کدنویسی یا فنی از امکانات SatoshiSync بهره‌مند شوند و نگارش‌ها و توکن‌های خود را مدیریت کنند.
  • بهبود نقدینگی: با امکان پل‌زدن آسان به ERC20 و سایر EVM‌ها، نقدینگی توکن‌ها بهبود می‌یابد و بازارهای غیرمتمرکز واقعی ایجاد می‌شوند.
  • پشتیبانی از چندین زنجیره: SatoshiSync امکان تعامل بین‌زنجیره‌ای را فراهم می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا به راحتی بین زنجیره‌های مختلف مانند Ethereum، BTC و Solana جابجا شوند.

نتیجه‌گیری

SatoshiSync با فراهم کردن یک پروتکل بدون مجوز و آسان برای استفاده، امکان ایجاد و مدیریت نگارش‌ها و توکن‌های بین‌زنجیره‌ای را به صورت کاملاً غیرمتمرکز فراهم می‌کند. این پلتفرم با تسهیل پل‌زدن و بازارسازی بین‌زنجیره‌ای، فرصت‌های جدیدی برای کاربران و سرمایه‌گذاران در بازارهای رمزنگاری ایجاد می‌کند.

خرید ساتوشی سینک

ارز دیجیتال ساتوشی سینک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ساتوشی سینک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ساتوشی سینک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ساتوشی سینک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ساتوشی سینک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ساتوشی سینک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ساتوشی سینک

فروش ساتوشی سینک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ساتوشی سینک، مقدار ساتوشی سینک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ساتوشی سینک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ساتوشی سینک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ساتوشی سینک

خرید و فروش ساتوشی سینک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ساتوشی سینک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ساتوشی سینک به تتر، نیاز نیست که ابتدا ساتوشی سینک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ساتوشی سینک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ساتوشی سینک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ساتوشی سینک

برای ذخیره ساتوشی سینک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ساتوشی سینک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ساتوشی سینک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ساتوشی سینک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ساتوشی سینک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ساتوشی سینک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ساتوشی سینک

قیمت ساتوشی سینک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ساتوشی سینک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ساتوشی سینک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ساتوشی سینک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ساتوشی سینک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ساتوشی سینک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ساتوشی سینک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023