خرید ساتوشی ناکاموتو SATOSHI | فروش ارز دیجیتال SATOSHI•NAKAMOTO به همراه قیمت لحظه‌ای

ساتوشی ناکاموتو

SATOSHI - SATOSHI•NAKAMOTO
1.1431تتر
23.53%

قیمت ساتوشی ناکاموتو

66,528تومان
(1,112)

حجم معاملات ساتوشی ناکاموتو

51,524,631,268تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
87,113تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
65,050تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ساتوشی ناکاموتو

بررسی SATOSHI•NAKAMOTO (SATOSHI)

معرفی SATOSHI•NAKAMOTO (SATOSHI): SATOSHI یک دارایی میم تحت عنوان RUNES است که به نام خالق بیت‌کوین، ساتوشی ناکاموتو، نامگذاری شده است. این دارایی به عنوان بخشی از روندهای نوظهور در دنیای ارزهای دیجیتال و به‌ویژه در میان دارایی‌های میم شناخته می‌شود.

ویژگی‌ها و مزایای SATOSHI:

  1. دارایی میم:

    • SATOSHI به عنوان یک دارایی میم در دنیای ارزهای دیجیتال طراحی شده است. دارایی‌های میم اغلب برای سرگرمی و جلب توجه کاربران ایجاد می‌شوند و به سرعت می‌توانند در جوامع اینترنتی محبوب شوند.
  2. نامگذاری الهام گرفته از ساتوشی ناکاموتو:

    • نامگذاری این دارایی به افتخار خالق بیت‌کوین، ساتوشی ناکاموتو، صورت گرفته است که خود به ایجاد جذابیت و جلب توجه بیشتر کمک می‌کند.
  3. بخشی از پلتفرم RUNES:

    • SATOSHI به عنوان یک دارایی تحت پلتفرم RUNES فعالیت می‌کند. پلتفرم RUNES به کاربران امکان می‌دهد تا دارایی‌های دیجیتال خود را با استفاده از نمادها و میم‌های معروف ایجاد و مبادله کنند.

SATOSHI•NAKAMOTO (SATOSHI) با ترکیب نام خالق بیت‌کوین و ویژگی‌های دارایی‌های میم، به یکی از گزینه‌های جذاب در دنیای ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. این دارایی با بهره‌گیری از جذابیت میم‌ها و استفاده از نام ساتوشی ناکاموتو، توانسته است توجه کاربران زیادی را به خود جلب کند.

خرید ساتوشی ناکاموتو

ارز دیجیتال ساتوشی ناکاموتو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ساتوشی ناکاموتو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ساتوشی ناکاموتو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ساتوشی ناکاموتو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ساتوشی ناکاموتو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ساتوشی ناکاموتو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ساتوشی ناکاموتو

فروش ساتوشی ناکاموتو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ساتوشی ناکاموتو، مقدار ساتوشی ناکاموتو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ساتوشی ناکاموتو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ساتوشی ناکاموتو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ساتوشی ناکاموتو

خرید و فروش ساتوشی ناکاموتو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ساتوشی ناکاموتو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ساتوشی ناکاموتو به تتر، نیاز نیست که ابتدا ساتوشی ناکاموتو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ساتوشی ناکاموتو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ساتوشی ناکاموتو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ساتوشی ناکاموتو

برای ذخیره ساتوشی ناکاموتو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ساتوشی ناکاموتو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ساتوشی ناکاموتو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ساتوشی ناکاموتو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ساتوشی ناکاموتو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ساتوشی ناکاموتو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ساتوشی ناکاموتو

قیمت ساتوشی ناکاموتو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ساتوشی ناکاموتو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ساتوشی ناکاموتو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ساتوشی ناکاموتو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ساتوشی ناکاموتو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ساتوشی ناکاموتو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ساتوشی ناکاموتو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023