خرید ارز دیجیتال Samoyedcoin | فروش ارز دیجیتال SAMO

سامویدکوین

SAMO - Samoyedcoin
0.003064تتر
0.358%

قیمت خرید سامویدکوین

قیمت فروش سامویدکوین

154.1192تومان
152.5872تومان
(12,025)

حجم معاملات سامویدکوین

5,645,047,553تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
161.0606تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
150.9تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سامویدکوین

ارز دیجیتال Samoyedcoin با نماد SAMO میم کوینی است که روی بلاک چین سولانا (SOL) قرار دارد. ساموید کوین همزمان با رواج میم کوین‌ها و بلاک چین سولانا در سال ۲۰۲۱ خلق شد و هدف خود را تشویق، پشتیبانی و آموزش در مورد بلاک چین سولانا اعلام کرد. تیم پروژه وقتی پتانسیل جوامع آنلاین، مزایای بلاک چین سولانا و تاثیر میم کوین‌ها در جذب افراد به بازار ارزهای دیجیتیال را دید، ساموید کوین را از یک میم کوین به یک پروژه آزمایشی در حوزه وب ۳ تبدیل کرد. ساخته شدن ساموید کوین روی سولانا به معنای کارمزد پایین تراکنش‌ها، سرعت بالای پردازش تراکنش و مصرف پایین انرژی است؛ در نتیجه، Samoyedcoin از دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) بسیار سریع‌تر است. ارز دیجیتال SAMO توکن بومی پلتفرم است که از آن برای دستیابی به کانال‌های VIP و رویدادهای پلتفرم ساموید کوین استفاده می‌شود. همچنین، کاربران می‌توانند با استیک ارز دیجیتال samo در چندین صرافی غیر متمرکز،‌ درآمد منفعلی داشته باشند. این کار هم از طریق استخرهای وام‌دهی و هم استخرهای تامین نقدینگی امکان‌پذیر است. ارز دیجیتال samo توکنی ضد تورمی است که سقف عرضه آن ۱۴ میلیارد توکن بود و با توکن‌سوزی به ۴,۷۴۶,۹۱۳,۶۲۳ توکن کاهش یافت. قیمت ارز دیجیتال samo در زمان ورود به بازار رمز ارزها در سال ۲۰۲۱ حدود ۰.۰۰۹۵ دلار بود.

خرید سامویدکوین

ارز دیجیتال سامویدکوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سامویدکوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سامویدکوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سامویدکوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سامویدکوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سامویدکوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سامویدکوین

فروش سامویدکوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سامویدکوین، مقدار سامویدکوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سامویدکوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سامویدکوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سامویدکوین

خرید و فروش سامویدکوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سامویدکوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سامویدکوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا سامویدکوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سامویدکوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سامویدکوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سامویدکوین

برای ذخیره سامویدکوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سامویدکوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سامویدکوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سامویدکوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سامویدکوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سامویدکوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سامویدکوین

قیمت سامویدکوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سامویدکوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سامویدکوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سامویدکوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سامویدکوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سامویدکوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سامویدکوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه سامویدکوین

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه سامویدکوین دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023