خرید ارز دیجیتال سالت | فروش ارز دیجیتال SALT | قیمت لحظه‌ای سالت

سالت

SALT - SALT
0.02499تتر
8.41%

قیمت سالت

1,449.42تومان
(28,961)

حجم معاملات سالت

522,460,325تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,479تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,335.74تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سالت

پلتفرم‌های وام دهی ارز دیجیتال، به کاربران امکان می‌دهند تا با وثیقه گذاشتن ارزهای دیجیتال وام بگیرند. سالت یک پلتفرم وام دهی است که توکن‌های مختلفی را مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، دش و سالت را به عنوان وثیقه قبول می‌کند و به کاربران خود وام استیبل کوین یا ارزهای فیات می‌دهد. پلتفرم وام‌دهی SALT دارای توکن بومی خود است که با همین نماد در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود.کاربران با استفاده از این توکن می‌توانند کارمزد کمتری بپردازند و تخفیف بگیرند. همچنین نرخ بهره پایین‌تری خواهند پرداخت. شرکت سالت لندینگ در سال ۲۰۱۶ لانچ شد. توکن SALT سقف عرضه ۱۲۰ میلیون توکنی دارد و در سال ۲۰۱۷ از طریق فرایند عرضه اولیه کوین وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. این توکن تحت قوانین سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا به کاربران عرضه شده است و تمام دارایی کاربران این پلتفرم به صورت بیمه شده و با امنیت بالا نگهداری می‌شوند.

خرید سالت

ارز دیجیتال سالت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سالت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سالت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سالت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سالت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سالت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سالت

فروش سالت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سالت، مقدار سالت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سالت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سالت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سالت

خرید و فروش سالت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سالت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سالت به تتر، نیاز نیست که ابتدا سالت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سالت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سالت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سالت

برای ذخیره سالت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سالت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سالت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سالت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سالت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سالت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سالت

قیمت سالت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سالت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سالت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سالت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سالت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سالت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سالت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023