قیمت SALO | خرید سالو پلیرز | فروش ارز دیجیتال SALO Players

سالو پلیرز

SALO - SALO Players
0.004076تتر
0%

قیمت خرید سالو پلیرز

قیمت فروش سالو پلیرز

212.7672تومان
210.7292تومان
(5,388)

حجم معاملات سالو پلیرز

13,239,268تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
215.4294تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
212.7672تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سالو پلیرز

SALO با نماد SALO یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید سالو پلیرز

ارز دیجیتال سالو پلیرز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سالو پلیرز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سالو پلیرز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سالو پلیرز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سالو پلیرز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سالو پلیرز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سالو پلیرز

فروش سالو پلیرز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سالو پلیرز، مقدار سالو پلیرز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سالو پلیرز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سالو پلیرز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سالو پلیرز

خرید و فروش سالو پلیرز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سالو پلیرز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سالو پلیرز به تتر، نیاز نیست که ابتدا سالو پلیرز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سالو پلیرز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سالو پلیرز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سالو پلیرز

برای ذخیره سالو پلیرز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سالو پلیرز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سالو پلیرز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سالو پلیرز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سالو پلیرز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سالو پلیرز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سالو پلیرز

قیمت سالو پلیرز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سالو پلیرز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سالو پلیرز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سالو پلیرز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سالو پلیرز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سالو پلیرز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سالو پلیرز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023