خرید ساگا SAGA | فروش ساگا | قیمت ساگا | نمودار ساگا

ساگا

SAGA - Saga
1.312تتر
0.37%

قیمت ساگا

75,308تومان
(5,319)

حجم معاملات ساگا

97,533,096,295تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
81,278تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
71,520تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ساگا

ساگا یک پروتکل لایه 1 است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد به طور خودکار زنجیره‌های اختصاصی یا "چینلت‌ها"، که با VM‌های مختلف سازگار، موازی و قابل تعامل هستند، راه‌اندازی کنند که به برنامه‌ها امکان مقیاس‌پذیری افقی نامحدود را می‌دهد. هر چینلت یک کپی از شبکه اصلی ساگا است، با همان مجموعه اعتبارسنج‌ها و مدل امنیتی.

ماموریت ساگا، فراهم آوردن زیرساخت‌های لازم برای ساخت نسل بعدی برنامه‌های مبتنی بر بلاکچین است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد فضای بلاک اختصاصی را به طور مطالبه‌ای راه‌اندازی کنند که به طور الاستیک با نیازهای عملکردی تغییر می‌کند، پل‌های سریع به اکوسیستم‌های دیگر را فراهم می‌آورد و با قیمت‌های سطح کالا ارائه می‌شود.

پذیرش گسترده بلاکچین قریب الوقوع است، و توسعه‌دهندگان به زیرساخت‌های پایه‌ای نیاز دارند که به طور نامحدود قابل مقیاس‌پذیری، قابل تعامل و مقرون به صرفه باشد تا برنامه‌های کاربردی مصرفی را پشتیبانی کند. ساگا با اجازه دادن به توسعه‌دهندگان برای راه‌اندازی فضای بلاک اختصاصی به تقاضا که با نیازهای عملکردی الاستیک می‌شود، زیرساخت‌های E2E را فراهم می‌کند که توسعه‌دهندگان برای ساخت نسل بعدی برنامه‌ها بر روی بلاکچین نیاز دارند.

خرید ساگا

ارز دیجیتال ساگا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ساگا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ساگا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ساگا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ساگا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ساگا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ساگا

فروش ساگا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ساگا، مقدار ساگا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ساگا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ساگا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ساگا

خرید و فروش ساگا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ساگا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ساگا به تتر، نیاز نیست که ابتدا ساگا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ساگا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ساگا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ساگا

برای ذخیره ساگا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ساگا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ساگا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ساگا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ساگا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ساگا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ساگا

قیمت ساگا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ساگا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ساگا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ساگا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ساگا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ساگا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ساگا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023