فروش و خرید سیف مون ورژن 2 SFM | قیمت لحظه‌ای SafeMoon V2

سیف مون ورژن 2

SFM - SafeMoon V2
0.00008تتر
1.583%

قیمت سیف مون ورژن 2

3.96408تومان
(16,264)

حجم معاملات سیف مون ورژن 2

1,573,039,441تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4.043262تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3.564684تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره سیف مون ورژن 2

SFM با نماد SFM یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید سیف مون ورژن 2

ارز دیجیتال سیف مون ورژن 2 یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید سیف مون ورژن 2 به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید سیف مون ورژن 2 خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید سیف مون ورژن 2 در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید سیف مون ورژن 2 خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه سیف مون ورژن 2 خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش سیف مون ورژن 2

فروش سیف مون ورژن 2 در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش سیف مون ورژن 2، مقدار سیف مون ورژن 2 مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش سیف مون ورژن 2 در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش سیف مون ورژن 2 در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل سیف مون ورژن 2

خرید و فروش سیف مون ورژن 2 در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید سیف مون ورژن 2 خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل سیف مون ورژن 2 به تتر، نیاز نیست که ابتدا سیف مون ورژن 2 خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، سیف مون ورژن 2 خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل سیف مون ورژن 2 بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول سیف مون ورژن 2

برای ذخیره سیف مون ورژن 2، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از سیف مون ورژن 2 شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری سیف مون ورژن 2 مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی سیف مون ورژن 2 است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری سیف مون ورژن 2 نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه سیف مون ورژن 2 خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت سیف مون ورژن 2

قیمت سیف مون ورژن 2 در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی سیف مون ورژن 2 تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت سیف مون ورژن 2، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه سیف مون ورژن 2 قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت سیف مون ورژن 2 و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت سیف مون ورژن 2 را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی سیف مون ورژن 2 را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023