خرید فوری RBC | فروش آنی ارز دیجیتال Rubic | نگهداری رایگان روبیک

روبیک

RBC - Rubic
0.02756تتر
3.73%

قیمت روبیک

1,540.604تومان
(20,217)

حجم معاملات روبیک

7,929,271,050تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,665.261تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,469.052تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره روبیک

ارز دیجیتال RBC توکن بومی پلتفرمی است که تمام قابلیت‌های تکنولوژی وب ۳ را یکجا جمع می‌کند؛ از اوراکل‌ها و سیگنال‌های معاملاتی گرفته تا بریج‌های مخص توکن‌ها و NFTها. سپس این قابلیت‌ها در یک فرمت آماده به صرافی‌های غیر متمرکز، استخرهای وام‌دهی، استخرهای نقدینگی ... ارائه می‌شوند. در حال حاضر، ‌پلتفرم ارز دیجیتاال rbc بیش از۶۰ بلاک چین اصلی، بیش از ۹۰ صرافی غیر متمرکز و پل بلاک چینی را تجمیع می‌کند و از این طریق مبادله بیش از ۱۵۰۰۰ دارایی دیجیتال را با بهترین قیمت، بالاترین نقدینگی، و بالاترین سرعت تراکنش امکان‌پذیر می‌کند. تمام این خدمات از طریق اپلیکیشن روبیک در دسترس کاربران قرار می‌گیرند. ارز دیجیتال rbc به عنوان سوخت روبیک استفاده می‌شود و کارمزد استفاده از خدمات روبیک با rbc پرداخت می‌شود. علاوه بر این، روبیک یک توکن حاکمیتی است و هولدرهای رمز ارز rbc می‌توانند با حق رای خود در تصمیمات مدیریتی پلتفرم مشارکت کنند. علاوه بر این، هولدرهای ارز دیجیتال rbc در کارمزها، از جمله انتقال بین زنجیره‌ای و کارمزد صرافی تخفیف می‌گیرند. ارز دیجیتال RBC در سال ۲۰۲۰ و با قیمت ۰.۰۰۴ دلار وارد بازار رمزارزها شد. توکن روبیک RBC روی شبکه اتریوم و آربیتروم (ARB) ساخته شده است و حداکثر عرضه آن ۱ میلیارد توکن است.

خرید روبیک

ارز دیجیتال روبیک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید روبیک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید روبیک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید روبیک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید روبیک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه روبیک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش روبیک

فروش روبیک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش روبیک، مقدار روبیک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش روبیک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش روبیک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل روبیک

خرید و فروش روبیک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید روبیک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل روبیک به تتر، نیاز نیست که ابتدا روبیک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، روبیک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل روبیک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول روبیک

برای ذخیره روبیک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از روبیک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری روبیک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی روبیک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری روبیک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه روبیک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت روبیک

قیمت روبیک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی روبیک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت روبیک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه روبیک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت روبیک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت روبیک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی روبیک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023