خرید آر اس اس ۳ RSS3 | فروش ارز دیجیتال RSS3 به همراه قیمت لحظه‌ای

آر اس اس ۳

RSS3 - RSS3
0.08907تتر
1.597%

قیمت خرید آر اس اس ۳

قیمت فروش آر اس اس ۳

4,408.965تومان
4,364.43تومان
(11,515)

حجم معاملات آر اس اس ۳

6,996,175,387تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,453.515تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,306.5تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آر اس اس ۳

ارز دیجیتال RSS3 یک پروتکل انتشار داده و اطلاعات غیرمتمرکز برای وب ۳ است. پلتفرم RSS3 برای شکستن انحصار شرکت‌های بزرگ تکنولوژی به وجود آمده است که به صورت کاملا متمرکز، داده‌ها را از سراسر دنیای اینترنت جمع‌آوری می‌کنند و به صورت سرویس‌های خبری و اطلاعاتی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند. این شرکت‌ها در دو دهه گذشته توانستند کل فضا و اطلاعات را در اینترنت در خدمت خود بگیرند و فضایی کاملا متمرکز به وجود بیاورند که در آن حریم خصوصی کاربران رعایت نمی‌شود و تنها کسب سود مهم است. این فضای متمرکز هر نوع ابداعات و خلاقیت تازه را از طرف افراد دیگر نادیده می‌گیرد و از بین می‌برد. توسعه دهندگان و خالقان کسب و کارهای کوچکتر، هرچه تلاش بکنند نمی‌توانند با این شرکت‌های بزرگ رقابت داشته باشند و از چرخه کنار می‌روند. پلتفرم RSS3 محیطی را به وجود آورده که برای کاربران کاملا ساده و کاربردی است و بسیار زیبا طراحی شده است. در این محیط غیرمتمرکز کاربران می‌توانند به منابع اطلاعاتی بسیاری دسترسی داشته باشند و چیزی آنها را محدود نخواهد کرد.

خرید آر اس اس ۳

ارز دیجیتال آر اس اس ۳ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آر اس اس ۳ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آر اس اس ۳ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آر اس اس ۳ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آر اس اس ۳ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آر اس اس ۳ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آر اس اس ۳

فروش آر اس اس ۳ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آر اس اس ۳، مقدار آر اس اس ۳ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آر اس اس ۳ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آر اس اس ۳ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آر اس اس ۳

خرید و فروش آر اس اس ۳ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آر اس اس ۳ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آر اس اس ۳ به تتر، نیاز نیست که ابتدا آر اس اس ۳ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آر اس اس ۳ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آر اس اس ۳ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آر اس اس ۳

برای ذخیره آر اس اس ۳، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آر اس اس ۳ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آر اس اس ۳ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آر اس اس ۳ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آر اس اس ۳ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آر اس اس ۳ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آر اس اس ۳

قیمت آر اس اس ۳ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آر اس اس ۳ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آر اس اس ۳، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آر اس اس ۳ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آر اس اس ۳ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آر اس اس ۳ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آر اس اس ۳ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023