خرید و فروش ارز دیجیتال Round X	| قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال RNDX

روند ایکس

RNDX - Round X
0.000071تتر
5.05%

قیمت خرید روند ایکس

قیمت فروش روند ایکس

3.52737تومان
3.49174تومان
(11,910)

حجم معاملات روند ایکس

4,089,282,466تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3.71844تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3.34719تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره روند ایکس

روند ایکس یک پلتفرم متاورسی است که سرویس‌های مناسبی را برای هر کشور و منطقه ارائه می‌کند. پلتفرم متاورسی Round X از اپلیکیشن‌ دانگل استفاده می‌کند که روی بلاک چین سندباکس ارائه شده است. این اپلیکیشن به کاربران امکان می‌دهد تا با دیگران ارتباط برقرار کنند و علایق خود را به اشتراک بگذارند. توکن بومی این پلتفرم، توکن RNDX است که برای مشارکت، پرداخت و پاداش دادن طراحی شده است. این ارز دیجیتال در ماه مارس سال ۲۰۲۰ لانچ شد. کاربران با هولد کردن مقدار مشخصی از این توکن می توانند برای سرویس‌های جدید رای دهند و در دائوی آن شرکت کنند. دائو یک سازمان خودگردان و غیرمتمرکز است که به کاربران امکان می دهد براساس تعداد توکنی که دارند در تصمیم‌گیری‌ها شرکت کنند و کنترل شبکه را در دست داشته باشند. توکن ارز دیجیتال Round X در ماه جولای سال ۲۰۲۲ وارد بازار شده است و محدودیت عرضه ندارد.

خرید روند ایکس

ارز دیجیتال روند ایکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید روند ایکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید روند ایکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید روند ایکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید روند ایکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه روند ایکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش روند ایکس

فروش روند ایکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش روند ایکس، مقدار روند ایکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش روند ایکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش روند ایکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل روند ایکس

خرید و فروش روند ایکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید روند ایکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل روند ایکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا روند ایکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، روند ایکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل روند ایکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول روند ایکس

برای ذخیره روند ایکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از روند ایکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری روند ایکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی روند ایکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری روند ایکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه روند ایکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت روند ایکس

قیمت روند ایکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی روند ایکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت روند ایکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه روند ایکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت روند ایکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت روند ایکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی روند ایکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023