خرید ارز دیجیتال Roseon | فروش ارز دیجیتال روزان | قیمت لحظه‌ای ROSN

روزان

ROSN - Roseon
0.06354تتر
0.126%

قیمت خرید روزان

قیمت فروش روزان

3,316.788تومان
3,285.018تومان
(5,104)

حجم معاملات روزان

664,849,696تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,741.478تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,610تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره روزان

ROSN با نماد ROSN یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید روزان

ارز دیجیتال روزان یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید روزان به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید روزان خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید روزان در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید روزان خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه روزان خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش روزان

فروش روزان در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش روزان، مقدار روزان مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش روزان در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش روزان در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل روزان

خرید و فروش روزان در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید روزان خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل روزان به تتر، نیاز نیست که ابتدا روزان خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، روزان خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل روزان بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول روزان

برای ذخیره روزان، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از روزان شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری روزان مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی روزان است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری روزان نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه روزان خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت روزان

قیمت روزان در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی روزان تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت روزان، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه روزان قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت روزان و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت روزان را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی روزان را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023