خرید و فروش ارز دیجیتال راکی | قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال ROCKI

راکی

ROCKI - ROCKI
0.024892تتر
4.47%

قیمت راکی

1,453.692تومان
(26,194)

حجم معاملات راکی

2,271,192,094تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,480.498تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,226.4تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره راکی

راکی نسل بعدی پلتفرم‌های پخش موسیقی است. هم هنرمندان می‌توانند برای پخش آثار خود در این پلتفرم درآمد کسب کنند و مخاطبانشان نیز با گوش دادن به آثار آنها توکن ارز دیجیتال دریافت می‌کنند. پلتفرم ROCKI اولین پلتفرم در نوع خود است که کاربرمحور است. در این پلتفرم، هنرمندان براساس تعداد عضویت‌های ماهانه توکن بومی آن را که با نماد ROCKI معامله می‌شود، دریافت می‌کنند. علاوه بر کسب درآمد از طریق این توکن، کاربران و هنرمندان می‌توانند از طریق ان اف تی‌ها نیز درآمد کسب کنند. در پلتفرم راکی، هر قطعه موسیقی می‌تواند به ان اف تی تبدیل شود و به مشوقی برای هنرمندان و مخاطبان آنها تبدیل شود. در این پلتفرم، دو نوع ان اف تی وجود دارد. ان اف تی‌هایی که با استاندارد ERC-721 به وجود آمده‌اند و به صاحبان خود امکان می‌دهند تا قسمتی از درآمد قطعات موسیقی را از آن خود کنند. نوع دوم ان اف تی‌ها با استاندارد ERC1155 هستند که به کاربران امکان می دهند تا قطعات موسیقی اختصاصی گوش دهند. توکن ROCKI دارای سقف عرضه ۱۰۰ میلیون عددی است. ۶۳ درصد از این توکن به کامیونیتی اختصاص پیدا می‌کند. ۱۶.۷۸ درصد به اکوسیستم، ۱۴ درصد به تیم، ۴.۲ درصد به سواپ و ۲ درصد هم به مشاوران.

خرید راکی

ارز دیجیتال راکی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید راکی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید راکی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید راکی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید راکی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه راکی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش راکی

فروش راکی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش راکی، مقدار راکی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش راکی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش راکی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل راکی

خرید و فروش راکی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید راکی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل راکی به تتر، نیاز نیست که ابتدا راکی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، راکی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل راکی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول راکی

برای ذخیره راکی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از راکی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری راکی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی راکی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری راکی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه راکی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت راکی

قیمت راکی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی راکی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت راکی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه راکی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت راکی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت راکی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی راکی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه راکی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه راکی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023