خرید و فروش سریع ارز دیجیتال XRT | قیمت روبونومیکس نتورک Robonomics Network

روبونومیکس نتورک

XRT - Robonomics Network
2.0195تتر
4.289%

قیمت روبونومیکس نتورک

118,544تومان
(20,511)

حجم معاملات روبونومیکس نتورک

259,072,439تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
129,140تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
107,192تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره روبونومیکس نتورک

ارز دیجیتال روبونومیکس نتورک با نماد XRT رمز ارز بومی پلتفرمی به نام Robonomics Network است که تلاش می‌کند بازار اینترنت اشیا را در دسترس همه مردم قرار می‌دهد. همه چیز در حال دیجیتالیزه شدن است و ربات‌ها، کارخانه‌های هوشمند و اینترنت اشیا نقشی کلیدی در زندگی ما خواهند داشت. حال، اگر فرایندها خودکار شود و داده‌‌ها بتوانند به شکلی غیر متمرکز معامله شوند، کارآمدی ربات‌ها و کارخانه‌های هوشمند بیشتر می‌شود. کاری که پلتفرم XRT انجام می‌دهد مبادله اطلاعات تکنیکی و اقتصادی بین اپلیکیشن‌‌های کاربران، خدمات اینترنت اشیا و ربات‌ها است. همچنین روبونومیکس نتورک یک مارکت پلیس داده‌‌های غیر متمرکز ارائه می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد داد‌های جمع‌آوری شده از دستگاه‌های اینرتنت اشیا خود را جمع‌آوری و سپس معامله کنند. ارز دیجیتال XRT توکنی است که کنترل دستگاه‌های اینترنت اشیا و برقراری ارتباط بین آنها و ربات‌ها را امکان‌پذیر می‌کند. از ارز دیجیتال XRT برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها در پلتفرم و مارکت پلیس‌ها استفاده می‌شود. این رمز ارز سقف عرضه ندارد و تاکنون ۹ میلیون توکن از آن به بازار عرضه شده است

 

قیمت ارز دیجیتال XRT

ارز دیجیتال XRT در جولای ۲۰۲۰ به بازار عرضه شد. در آن زمان، قیمت روبونومیکس نتورک ۱.۹ دلار بود، اما تا یک ماه بعد به ۳۸.۰۳ دلار رسید. پس از یک اصلاح قیمت تا سطح ۴.۲۸ دلار، قیمت رمز ارز XRT همزمان با کل بازار رمز ارزها شروع به رشد کرد و در آوریل ۲۰۲۱ به قیمت ۷۳.۸۶ دلار رسید که  بیش از ۳۷۰۰ درصد افزایش از قیمت اولیه خود را نشان می‌داد. ‌ روبونومیکس نتورک در ادامه روندی نزولی را در پیش گرفت که در پایان سال قیمت آن را به زیر ۱۰ دلار برد. در مقعطی از سال ۲۰۲۲، قیمت XRT از قیمت ورودی آن نیز پایین‌تر رفت. بالاترین و پایین‌ترین قیمت تاریخ ارز دیجیتال Robonomics Network به ترتیب ۷۸.۲۷ و ۰.۵۶۵۷ دلار بوده است.

خرید روبونومیکس نتورک

ارز دیجیتال روبونومیکس نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید روبونومیکس نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید روبونومیکس نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید روبونومیکس نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید روبونومیکس نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه روبونومیکس نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش روبونومیکس نتورک

فروش روبونومیکس نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش روبونومیکس نتورک، مقدار روبونومیکس نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش روبونومیکس نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش روبونومیکس نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل روبونومیکس نتورک

خرید و فروش روبونومیکس نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید روبونومیکس نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل روبونومیکس نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا روبونومیکس نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، روبونومیکس نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل روبونومیکس نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول روبونومیکس نتورک

برای ذخیره روبونومیکس نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از روبونومیکس نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری روبونومیکس نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی روبونومیکس نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری روبونومیکس نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه روبونومیکس نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت روبونومیکس نتورک

قیمت روبونومیکس نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی روبونومیکس نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت روبونومیکس نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه روبونومیکس نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت روبونومیکس نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت روبونومیکس نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی روبونومیکس نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه روبونومیکس نتورک

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه روبونومیکس نتورک دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023