قیمت لحظه‌ای RoboFi | خرید VICS | فروش آنی روبو فای

روبو فای

VICS - RoboFi
0.064تتر
4.762%

قیمت خرید روبو فای

قیمت فروش روبو فای

3,340.8تومان
3,308.8تومان
(5,231)

حجم معاملات روبو فای

12,888,694,759تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,523.5تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,278.16تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره روبو فای

VICS با نماد VICS یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید روبو فای

ارز دیجیتال روبو فای یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید روبو فای به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید روبو فای خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید روبو فای در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید روبو فای خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه روبو فای خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش روبو فای

فروش روبو فای در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش روبو فای، مقدار روبو فای مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش روبو فای در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش روبو فای در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل روبو فای

خرید و فروش روبو فای در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید روبو فای خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل روبو فای به تتر، نیاز نیست که ابتدا روبو فای خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، روبو فای خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل روبو فای بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول روبو فای

برای ذخیره روبو فای، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از روبو فای شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری روبو فای مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی روبو فای است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری روبو فای نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه روبو فای خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت روبو فای

قیمت روبو فای در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی روبو فای تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت روبو فای، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه روبو فای قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت روبو فای و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت روبو فای را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی روبو فای را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023