قیمت لحظه‌ای و خرید رایت استریم Ritestream | فروش ارز دیجیتال RITE

رایت استریم

RITE - ritestream
0.001919تتر
5.281%

قیمت خرید رایت استریم

قیمت فروش رایت استریم

100.1718تومان
99.2123تومان
(5,701)

حجم معاملات رایت استریم

17,725,186,222تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
106.6446تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
98.3448تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره رایت استریم

RITE با نماد RITE یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید رایت استریم

ارز دیجیتال رایت استریم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید رایت استریم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رایت استریم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید رایت استریم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید رایت استریم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه رایت استریم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش رایت استریم

فروش رایت استریم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش رایت استریم، مقدار رایت استریم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش رایت استریم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش رایت استریم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل رایت استریم

خرید و فروش رایت استریم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید رایت استریم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل رایت استریم به تتر، نیاز نیست که ابتدا رایت استریم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، رایت استریم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل رایت استریم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول رایت استریم

برای ذخیره رایت استریم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از رایت استریم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری رایت استریم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی رایت استریم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری رایت استریم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه رایت استریم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت رایت استریم

قیمت رایت استریم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی رایت استریم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت رایت استریم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه رایت استریم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت رایت استریم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت رایت استریم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی رایت استریم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023