قیمت لحظه‌ای و خرید رایت استریم Ritestream | فروش ارز دیجیتال RITE

رایت استریم

RITE - ritestream
0.028504تتر
2.07%

قیمت رایت استریم

1,684.574تومان
(24,554)

حجم معاملات رایت استریم

2,761,355,811تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,744.892تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,680.62تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره رایت استریم

ارز دیجیتال RITE توکن بومی پلتفرمی به نام ritestream است که قصد دارد به تولیدکنندگان محتوا در تمام مراحل کار از تولید ایده تا توزیع محصول کمک کند. رایت استریم با ارائه یک بازار NFT برای فیلم‌ها و محصولات تلویزیونی باعث افزایش بهره‌وری برای تولیدکنندگان و تضمین دسترسی به محتوای سفارشی برای بینندگان خواهد شد. ارز دیجیتال رایت کوین rite سوخت این سیستم اقتصادی است. از رایت کوین برای تامین سرمایه جهت عملی کردن ایده‌های خلاقانه استفاده خواهد شد. تولیدکنندگان محتوا پروژه‌های NFT خود را برای جذب سرمایه لیست می‌کنند و به جامعه کاربران اجازه می‌دهند که سهمی از مالکیت NFT را به دست بیاورند. خالقان NFT برای لیست کردن پروژه خود باید معادل ۱۰۰۰ دلار ارز دیجیتال rite را استیک کنند. آنها باید تا ۱۲ ماه پس از تامین سرمایه نیز ارز دیجیتال رایت کوین rite را در والت خود نگه دارند. خرید NFT یا درصدی از یک NFT تقسیم شده، پرداخت هزینه تماشای یک محتوا، حق امتیاز ساخت NFT،‌ پاداش دادن به کاربران در برنامه ریفرال و... استفاده می‌شود. ارز دیجیتال رایت کوین RITE با استاندارد BEP20 ساخته شده است و مجموع عرضه آن ۱ میلیارد توکن است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال رایت استریم rite در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۲ حدودا ۰.۰۲۷ دلار بود.

خرید رایت استریم

ارز دیجیتال رایت استریم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید رایت استریم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رایت استریم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید رایت استریم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید رایت استریم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه رایت استریم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش رایت استریم

فروش رایت استریم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش رایت استریم، مقدار رایت استریم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش رایت استریم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش رایت استریم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل رایت استریم

خرید و فروش رایت استریم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید رایت استریم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل رایت استریم به تتر، نیاز نیست که ابتدا رایت استریم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، رایت استریم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل رایت استریم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول رایت استریم

برای ذخیره رایت استریم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از رایت استریم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری رایت استریم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی رایت استریم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری رایت استریم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه رایت استریم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت رایت استریم

قیمت رایت استریم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی رایت استریم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت رایت استریم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه رایت استریم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت رایت استریم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت رایت استریم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی رایت استریم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023