خرید RINGAI RINGAI | فروش ارز دیجیتال RINGAI به همراه قیمت لحظه‌ای

رینگ ای آی

RINGAI - Ring AI
0.11912تتر
4.98%

قیمت رینگ ای آی

6,885.136تومان
(938)

حجم معاملات رینگ ای آی

1,181,038,129تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,246.386تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,466.086تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره رینگ ای آی

بررسی Ring AI (RINGAI)

معرفی Ring AI: Ring AI پلتفرمی است که خطوط تماس هوشمند برای پروژه‌های Web2 و Web3 ایجاد می‌کند، و به کاربران امکان دسترسی به پشتیبانی فوری و اطلاعات درباره پروژه‌هایشان را فراهم می‌سازد. با استفاده از پلتفرم Ring، هر پروژه یا کسب‌وکاری می‌تواند خط تماس اختصاصی خود را راه‌اندازی کند که توسط مالکان پروژه آموزش داده و مدیریت می‌شود. پلتفرم Ring در Q2 2024 به صورت جهانی عرضه خواهد شد.

ویژگی‌ها و مزایای Ring AI:

 1. خطوط تماس هوشمند:

  • Ring AI با ایجاد خطوط تماس هوشمند، به کاربران امکان می‌دهد تا به سرعت به پشتیبانی و اطلاعات دسترسی پیدا کنند. این خطوط تماس به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به طور خودکار و با استفاده از هوش مصنوعی مدیریت می‌شوند.
 2. پشتیبانی از پروژه‌های Web2 و Web3:

  • این پلتفرم می‌تواند به پروژه‌های مختلف در هر دو دنیای Web2 و Web3 کمک کند. پروژه‌ها و کسب‌وکارها می‌توانند خط تماس اختصاصی خود را ایجاد کرده و به کاربران خود خدمات پشتیبانی بهتر ارائه دهند.
 3. مدیریت توسط مالکان پروژه:

  • خطوط تماس هوشمند ایجاد شده توسط Ring AI توسط مالکان پروژه آموزش داده و مدیریت می‌شوند، که به تضمین کیفیت و دقت اطلاعات ارائه شده کمک می‌کند.
 4. عرضه جهانی:

  • پلتفرم Ring AI قرار است در Q2 2024 به صورت جهانی عرضه شود، که این به کاربران و کسب‌وکارها در سراسر جهان امکان می‌دهد از این خدمات بهره‌مند شوند.

Ring AI با ارائه پلتفرمی برای ایجاد خطوط تماس هوشمند، به پروژه‌ها و کسب‌وکارها امکان می‌دهد تا خدمات پشتیبانی فوری و موثری را به کاربران خود ارائه دهند. با راه‌اندازی جهانی در Q2 2024، این پلتفرم به یکی از ابزارهای اصلی برای بهبود تجربه کاربری در پروژه‌های Web2 و Web3 تبدیل خواهد شد.

خرید رینگ ای آی

ارز دیجیتال رینگ ای آی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید رینگ ای آی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رینگ ای آی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید رینگ ای آی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید رینگ ای آی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه رینگ ای آی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش رینگ ای آی

فروش رینگ ای آی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش رینگ ای آی، مقدار رینگ ای آی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش رینگ ای آی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش رینگ ای آی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل رینگ ای آی

خرید و فروش رینگ ای آی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید رینگ ای آی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل رینگ ای آی به تتر، نیاز نیست که ابتدا رینگ ای آی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، رینگ ای آی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل رینگ ای آی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول رینگ ای آی

برای ذخیره رینگ ای آی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از رینگ ای آی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری رینگ ای آی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی رینگ ای آی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری رینگ ای آی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه رینگ ای آی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت رینگ ای آی

قیمت رینگ ای آی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی رینگ ای آی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت رینگ ای آی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه رینگ ای آی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت رینگ ای آی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت رینگ ای آی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی رینگ ای آی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023