خرید Rich Quack | قیمت ارز دیجیتال ریچ کواک | فروش QUACK

ریچ کواک

QUACK - Rich Quack
0تتر
4.37%

قیمت ریچ کواک

0.000055تومان
(24,338)

حجم معاملات ریچ کواک

3,740,249,656تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000067تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000054تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ریچ کواک

ارز دیجیتال ریچ کواک با نماد Quack یک میم کوین مبتنی بر زنجیره بایننس اسمارت چین است که قصد دارد به هولدرهای خود اجازه دهد با سرمایه گذاری و هولد کسب درآمد کنند. هولدرهای ارز quack نیازی به استیک کردن توکن‌های خود ندارند و لازم نیست منتظر دریافت کارمزدها بمانند. کارمزدها توسط قرارداد هوشمند توزیع می‌شود و بلافاصله در بالانس کیف پول کاربران ظاهر می‌شود. پروژه Rich Quack برای رسیدن به اهداف خود در حال ساخت جامعه‌ای از کاربران است که هدف مشترکی دارند و حاضرند برای رسیدن به هدف خود هر کاری بکنند. این پروتکل با تعیین ۱۲ درصد کارمزد برای هر تراکنش، روشی برای سوددهی به کاربران ایجاد کرده است. از این مقدار، ۴ درصد در میان هولدرهای ارز دیجیتال quack توزیع می‌شود، ۴ درصد به استخر نقدینگی QUACK/BNB تعلق می‌گیرد، ۲ درصد با هدف افزایش کف قیمت سوزانده می‌شود و ۲ درصد دیگر برای بازاریابی هزینه می‌شود یا به کیف پول توسعه‌دهندگان پروژه منتقل می‌شود. ریچ کواک همچنین یک لانچ پد خواهد داشت که تیم پروژه ادعا می‌کند به پلتفرمی برای سرمایه گذاری امن و مطمئن تبدیل خواهد شد. ارز دیجیتال quack یک قابلیت ضد نهنگ نیز دارد که اجازه هولد یا فروش بیشتر از ۱ درصد از کل عرضه کواک را به نهنگ‌ها نمی‌دهد. مجموع عرضه توکن کواک ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ است.

خرید ریچ کواک

ارز دیجیتال ریچ کواک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ریچ کواک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ریچ کواک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ریچ کواک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ریچ کواک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ریچ کواک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ریچ کواک

فروش ریچ کواک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ریچ کواک، مقدار ریچ کواک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ریچ کواک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ریچ کواک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ریچ کواک

خرید و فروش ریچ کواک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ریچ کواک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ریچ کواک به تتر، نیاز نیست که ابتدا ریچ کواک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ریچ کواک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ریچ کواک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ریچ کواک

برای ذخیره ریچ کواک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ریچ کواک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ریچ کواک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ریچ کواک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ریچ کواک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ریچ کواک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ریچ کواک

قیمت ریچ کواک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ریچ کواک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ریچ کواک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ریچ کواک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ریچ کواک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ریچ کواک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ریچ کواک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023