قیمت لحظه‌ای ریبون فایننس Ribbon Finance | خرید RBN | فروش ارز دیجیتال RBN

ریبون فایننس

RBN - Ribbon Finance
0.16تتر
0.062%

قیمت خرید ریبون فایننس

قیمت فروش ریبون فایننس

8,016تومان
7,936تومان
(11,757)

حجم معاملات ریبون فایننس

1,321,820,213تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,236.44تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,960.89تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ریبون فایننس

ارز دیجیتال ریبن با نماد RBN پلتفرمی است که از استراتژی های مالی هوشمند برای ایجاد محصولات سرمایه گذاری که بازدهی ثابتی را ارائه می دهند، استفاده می‌کند. آنها محصولی به نام Theta Vault دارند که هدف آن کسب بازدهی بالا از اتریوم (ETH) است.

Theta Vault از روشی به نام «پوشش ریسک سهام با اختیار خرید» استفاده می‌کند. این آپشن‌های خرید به دیگران این حق را می‌دهد که ETH را با قیمتی خاص خریداری کنند. با انجام این کار، Vault با ETH سود کسب می‌کند.

با این حال، یک خطر نیز وجود دارد. اگر قیمت اتریوم بسیار بالا برود، سپرده گذاران ممکن است برخی از سودها را از دست بدهند؛ چراکه قول دادند اتریوم را با قیمت ثابتی بفروشند. اما حتی در آن صورت، سپرده گذاران همچنان بر حسب دلار سود می‌برند.

 

خرید ریبون فایننس

ارز دیجیتال ریبون فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ریبون فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ریبون فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ریبون فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ریبون فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ریبون فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ریبون فایننس

فروش ریبون فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ریبون فایننس، مقدار ریبون فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ریبون فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ریبون فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ریبون فایننس

خرید و فروش ریبون فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ریبون فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ریبون فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ریبون فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ریبون فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ریبون فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ریبون فایننس

برای ذخیره ریبون فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ریبون فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ریبون فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ریبون فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ریبون فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ریبون فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ریبون فایننس

قیمت ریبون فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ریبون فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ریبون فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ریبون فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ریبون فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ریبون فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ریبون فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023