خرید ارز دیجیتال ریبیت | فروش ارز دیجیتال RIBBIT | قیمت لحظه‌ای RIBBIT

ریبیت

RIBBIT - RIBBIT
0تتر
7.08%

قیمت ریبیت

0.000157تومان
(18,408)

حجم معاملات ریبیت

763,822,583تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000205تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000151تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ریبیت

ارز دیجیتال ریبیت یک میم کوین است و با نماد RIBBIT در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این میم کوین به صورتی کاملا عادلانه توزیع شده است، یعنی در توزیع آن هیچ استخراج اولیه و هیچ امتیازی برای گروهی خاص از سرمایه‌گذاران لحاظ نشده است. توکنومیک یا توزیع یک توکن یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید توسط تریدرها و خریداران ارزهای دیجیتال در نظر گرفته شود. اگر قسمت بزرگی از عرضه یک توکن به تیم توسعه‌دهنده یا سرمایه‌گذاران اولیه یک ارز دیجیتال اختصاص پیدا کند، این مساله نکته‌ای منفی برای آن به شمار می‌آید و به گروه کوچکی امکان می‌دهد که در قیمت آن و نوسان قیمتی آن تاثیر زیادی داشته باشند. سقف عرضه میم کوین RIBBIT ۴۲۰ هزار میلیارد ریبیت است  و در ماه می سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

خرید ریبیت

ارز دیجیتال ریبیت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ریبیت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ریبیت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ریبیت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ریبیت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ریبیت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ریبیت

فروش ریبیت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ریبیت، مقدار ریبیت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ریبیت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ریبیت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ریبیت

خرید و فروش ریبیت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ریبیت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ریبیت به تتر، نیاز نیست که ابتدا ریبیت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ریبیت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ریبیت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ریبیت

برای ذخیره ریبیت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ریبیت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ریبیت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ریبیت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ریبیت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ریبیت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ریبیت

قیمت ریبیت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ریبیت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ریبیت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ریبیت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ریبیت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ریبیت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ریبیت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ریبیت

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ریبیت دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023