خرید ریوولند REVO | فروش ارز دیجیتال REVOLAND به همراه قیمت لحظه‌ای

ریوولند توکن

REVO - REVOLAND TOKEN
0.16025تتر
16.913%

قیمت ریوولند توکن

8,028.525تومان
(14,686)

حجم معاملات ریوولند توکن

4,402,329,254تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
9,668.298تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,948.866تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ریوولند توکن

ارز دیجیتال REVOLAND TOKEN یک اکوسیستم بازی وب ۳ است که توسط شرکت Chain X Game توسعه پیدا کرده است. شرکت Chain X Game در لندن قرار دارد و بر روی بازی‌های سنتی و توسعه بلاک چینی متمرکز است. اولین پروژه بازی این شرکت Puppy Planet نام داشت که موفقیت بزرگی برای این شرکت به شمار می‌آمد و در طول مدت سه ماه به رکودهای زیادی رسید. پلتفرم بازی روولند به ترکیب بازی‌های سنتی و بازی‌های بلاک چینی می‌پردازد و می‌خواهد دنیای تازه‌ای از بازی‌های کریپتویی به وجود بیاورد. موسسان و مهندسان پلتفرم بازی و ارز دیجیتال REVOLAND TOKEN از متخصصینی از صنایع مختلف تشکیل شده‌اند که در حوزه‌هایی مانند توسعه کسب و کار، تکنولوژی، توسعه سیستم‌های بلاک چینی، توسعه بازی و انتشار بازی و ... کار می‌کنند. در حال حاضر آینده بازی‌ها، مطمئنا به سمت متاورس و وب ۳ خواهد رفت، اما هنوز این حوزه در ابتدای راه است و با مشکلات زیادی رو به رو است. مشکلاتی مانند کمبود تنوع، تجربه کاربری ضعیف، اکوسیستم‌های ناقص و .... ارز دیجیتال و پلتفرم REVOLAND TOKEN قصد دارد در راستای بهبود این اکوسیستم بکوشد.

خرید ریوولند توکن

ارز دیجیتال ریوولند توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ریوولند توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ریوولند توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ریوولند توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ریوولند توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ریوولند توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ریوولند توکن

فروش ریوولند توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ریوولند توکن، مقدار ریوولند توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ریوولند توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ریوولند توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ریوولند توکن

خرید و فروش ریوولند توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ریوولند توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ریوولند توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا ریوولند توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ریوولند توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ریوولند توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ریوولند توکن

برای ذخیره ریوولند توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ریوولند توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ریوولند توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ریوولند توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ریوولند توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ریوولند توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ریوولند توکن

قیمت ریوولند توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ریوولند توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ریوولند توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ریوولند توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ریوولند توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ریوولند توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ریوولند توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023