خرید ارز دیجیتال ریپابلیک | فروش ارز دیجیتال RepubliK | قیمت لحظه‌ای RPK

ریپابلیک

RPK - RepubliK
0.03817تتر
0.986%

قیمت ریپابلیک

1,900.866تومان
(1,666)

حجم معاملات ریپابلیک

4,535,839,240تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,033.832تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,854.054تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ریپابلیک

شبکه‌های اجتماعی به محلی برای دیدن و دیده شدن تبدیل شده‌اند و تنها شرکت‌های آنها و اینفلوئنسرها می‌توانند از این شبکه‌ها پول دربیاورند. البته بیشتر درآمد آنها نصیب شرکت سازنده این شبکه‌ها می‌شود و مقدار کمی از درآمد تبلیغات در اختیار دیگران قرار می‌گیرد. پلتفرم‌های غیرمتمرکز این معامله را به هم زده‌اند و به افراد کمک می‌کنند تا هم با تولید کردن محتوا و هم با دیدن محتوای دیگران سود کسب کنند. پلتفرم غیرمتمرکز RepubliK یکی از این شبکه‌های اجتماعی غیرمتمرکز است که مالکیت محتوا را به تولیدکنندگان محتوا بازگردانده و یک بازی دوسر سود را برای تولیدکنندگان محتوا و مخاطبانشان مهیا کرده است. توکن بومی پلتفرم ریپابلیک با نماد RPK در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و تمام کارمزد تراکنش‌ها به کاربران شبکه اختصاص پیدا می‌کند. 

خرید ریپابلیک

ارز دیجیتال ریپابلیک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ریپابلیک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ریپابلیک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ریپابلیک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ریپابلیک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ریپابلیک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ریپابلیک

فروش ریپابلیک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ریپابلیک، مقدار ریپابلیک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ریپابلیک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ریپابلیک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ریپابلیک

خرید و فروش ریپابلیک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ریپابلیک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ریپابلیک به تتر، نیاز نیست که ابتدا ریپابلیک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ریپابلیک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ریپابلیک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ریپابلیک

برای ذخیره ریپابلیک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ریپابلیک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ریپابلیک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ریپابلیک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ریپابلیک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ریپابلیک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ریپابلیک

قیمت ریپابلیک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ریپابلیک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ریپابلیک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ریپابلیک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ریپابلیک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ریپابلیک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ریپابلیک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ریپابلیک

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ریپابلیک دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023