خرید REL REL | فروش ارز دیجیتال REL به همراه قیمت لحظه‌ای

رلیشن لبز

REL - Relation Labs
0.002413تتر
9.86%

قیمت رلیشن لبز

139.954تومان
(20,257)

حجم معاملات رلیشن لبز

2,060,420,968تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
156.078تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
138.214تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره رلیشن لبز

REL با نماد REL یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید رلیشن لبز

ارز دیجیتال رلیشن لبز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید رلیشن لبز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رلیشن لبز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید رلیشن لبز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید رلیشن لبز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه رلیشن لبز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش رلیشن لبز

فروش رلیشن لبز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش رلیشن لبز، مقدار رلیشن لبز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش رلیشن لبز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش رلیشن لبز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل رلیشن لبز

خرید و فروش رلیشن لبز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید رلیشن لبز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل رلیشن لبز به تتر، نیاز نیست که ابتدا رلیشن لبز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، رلیشن لبز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل رلیشن لبز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول رلیشن لبز

برای ذخیره رلیشن لبز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از رلیشن لبز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری رلیشن لبز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی رلیشن لبز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری رلیشن لبز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه رلیشن لبز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت رلیشن لبز

قیمت رلیشن لبز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی رلیشن لبز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت رلیشن لبز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه رلیشن لبز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت رلیشن لبز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت رلیشن لبز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی رلیشن لبز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023