خرید رکت REKT | فروش ارز دیجیتال REKT به همراه قیمت لحظه‌ای

رکت

REKT - REKT
0تتر
0%

قیمت رکت

0تومان
(16,944)

حجم معاملات رکت

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره رکت

رکت یک ارز دیجیتال با نماد REKT است که بر بستر شبکه آربیتروم قرار دارد. رکت در ابتدا ۴۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ توکن صادر کرده است که تمامی آن در گردش قرار دارد. در رکت، آنها معتقد هستند که سرمایه گذاری باید هیجان انگیز باشد، نه خسته کنند. به همین دلیل، آنها توکنی را برای کسانی که حاضر به ریسک کردن هستند، طراحی کرده‌اند. همچنین رکت، ویژگی استیک کردن را نیز به پروژه خود اضافه کرده است و هولدرها می‌توانند با سپرده گذاری توکن‌های رکت خود نیز درصدی سود بدست آورند.

خرید رکت

ارز دیجیتال رکت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید رکت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رکت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید رکت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید رکت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه رکت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش رکت

فروش رکت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش رکت، مقدار رکت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش رکت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش رکت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل رکت

خرید و فروش رکت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید رکت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل رکت به تتر، نیاز نیست که ابتدا رکت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، رکت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل رکت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول رکت

برای ذخیره رکت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از رکت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری رکت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی رکت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری رکت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه رکت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت رکت

قیمت رکت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی رکت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت رکت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه رکت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت رکت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت رکت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی رکت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023