خرید ارز دیجیتال Ref Finance | فروش رف فایننس REF به همراه قیمت لحظه‌ای

رف فایننس

REF - Ref Finance
0.05195تتر
1.796%

قیمت خرید رف فایننس

قیمت فروش رف فایننس

2,602.695تومان
2,576.72تومان
(11,938)

حجم معاملات رف فایننس

1,360,558,257تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,706.903تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,530.551تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره رف فایننس

رف فایننس یک پلتفرم دیفای است که روی پروتکل نیر ایجاد شده است. پلتفرم ارز دیجیتال Ref Finance از تمام ویژگی‌ها و مزایای نیرو پروتکل استفاده می‌کند و کارمزدهای کم و سرعت بالایی را برای کاربران خود به ارمغان می‌آورد.علاوه بر این، پلتفرم رف فایننس استخرهای نقدینگی متنوعی را در یک قرارداد هوشمند برای کاربران خود فراهم می‌کند. تراکنش‌های در این پلتفرم به صورت اتمیک هستند و می‌توان کارمزد تراکنش‌ها را در استخر‌های نقدینگی شخصی‌سازی و کنترل کرد. کاربران می‌توانند در پلتفرم Ref Finance، با کمک بازارساز خودکار توکن‌های خود را مبادله کنند. ارزهای دیجیتال خود را در استخرهای نقدینگی سپرده‌گذاری کرده و سود کسب کنند. توکن‌های REF را استیک کنند و از کارمزدهای دریافتی مقداری را کسب کنند و در فرایند حاکمیت شبکه شرکت کنند. توکن بومی این شبکه توکن REF نام دارد که دارای محدودیت عرضه ۱۰۰ میلیون عددی است. ۶۰ درصد از این توکن برای پاداش استخرهای نقدینگی تخصص می‌یابد. ۲۰ درصد به خزانه‌داری ارز دیجیتال Ref Finance داده می‌شود و ۱۰ درصد هم به صندوق توسعه پلتفرم رف فایننس اختصاص داده می‌شود.

خرید رف فایننس

ارز دیجیتال رف فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید رف فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رف فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید رف فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید رف فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه رف فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش رف فایننس

فروش رف فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش رف فایننس، مقدار رف فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش رف فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش رف فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل رف فایننس

خرید و فروش رف فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید رف فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل رف فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا رف فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، رف فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل رف فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول رف فایننس

برای ذخیره رف فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از رف فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری رف فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی رف فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری رف فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه رف فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت رف فایننس

قیمت رف فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی رف فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت رف فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه رف فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت رف فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت رف فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی رف فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023