خرید REDLC REDLC | فروش ارز دیجیتال REDLC به همراه قیمت لحظه‌ای

ردلایت چین

REDLC - Redlight Chain
0.06001تتر
3.272%

قیمت ردلایت چین

4,044.674تومان
(14,571)

حجم معاملات ردلایت چین

88,457,207تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,869.65تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3,709.696تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ردلایت چین

ردلایت چین با نماد REDLC، یک بلاکچین لایه ۱ و سازگار با ماشین مجازی اتریوم است و توسط ردلایت فایننس ایجاد شده است. ردلایت چین قصد دارد معضل سه گانه بلاکچین، یعنی غیرمتمرکزسازی، امنیت و مقیاس پذیری را با معرفی تغییرات انقلابی برای بلاکچین‌های سنتی سازگار با ماشین مجازی اتریوم حل کند.

وایت پیپر ردلایت چین در ژوئن سال ۲۰۲۲ و REDLC در آگوست همان سال منتشر شد. تراکنش‌های این شبکه کاملا رایگان است و هیچ کارمزدی برای تعامل با قراردادهای هوشمند، به منظور اجرای خرید، فروش یا حتی مینت توکن‌های غیرمثلی پرداخت نمی‌شود.

در حال حاضر این پروژه با شرکت‌های زیر همکاری دارد.

  • Nitro Network
  • Sphere Finance
  • Crowdbotics
  • MyMetaVerse
  • Physical Utility

خرید ردلایت چین

ارز دیجیتال ردلایت چین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ردلایت چین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ردلایت چین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ردلایت چین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ردلایت چین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ردلایت چین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ردلایت چین

فروش ردلایت چین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ردلایت چین، مقدار ردلایت چین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ردلایت چین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ردلایت چین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ردلایت چین

خرید و فروش ردلایت چین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ردلایت چین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ردلایت چین به تتر، نیاز نیست که ابتدا ردلایت چین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ردلایت چین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ردلایت چین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ردلایت چین

برای ذخیره ردلایت چین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ردلایت چین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ردلایت چین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ردلایت چین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ردلایت چین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ردلایت چین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ردلایت چین

قیمت ردلایت چین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ردلایت چین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ردلایت چین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ردلایت چین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ردلایت چین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ردلایت چین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ردلایت چین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023