خرید امن و آسان RED TOKEN | فروش ارز دیجیتال رد توکن | قیمت لحظه‌ای RED

رد توکن

RED - RED TOKEN
0.00004تتر
22.546%

قیمت خرید رد توکن

قیمت فروش رد توکن

2.0774تومان
2.057425تومان
(4,834)

حجم معاملات رد توکن

5,318,601,186تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2.28748تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.68064تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره رد توکن

ارز دیجیتال RED TOKEN رمز ارز بومی یک پروژه متمرکز بر حوزه سرگرمی است که تلاش می‌کند هواداران صنعت سرگرمی و اعضای فن کلاب‌‌ها را در ژاپن و در سایر نقاط دنیا را افزایش دهد. تیم سازنده رد توکن معتقد است که بهترین راه برای تضمین اینکه تعداد مشتریان صنعت سرگرمی و میزان خرید آنها کاهش پیدا نمی‌کند، بهبود محصولات سرگرمی از طریق برقراری ارتباط مستقیم با کاربران است. برای این منظور باید سیستمی خلق شود که با پاداش دادن به کاربران، آنها را به مشارکت تشویق می‌کند. پروژه رد توکن از NFT برای دستیابی به اهداف خود استفاده می‌کند. برای مثال تولیدکنندگان محتوای سرگرمی می‌توانند محصولات خود را درقالب NFT بفروشند. همچین می‌توان NFTهایی خلق کرد که نقش بلیط را در رویدادهای دنیای واقعی  بازی می‌کنند. از red token نیز برای پاداش دادن به هواداران استفاده می‌شود. ارائه‌دهندگان محتوای سرگرمی تشویق می‌شوند که رد توکن را بخرند و به طرفداران خود پاداش بدهند. دیگر کاربردهای red شامل رای دادن و استفاده به عنوان ابزار پرداخت است. ارز دیجیتال RED TOKEN یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC20 اتریوم است و در حال حاضر سقفی برای عرضه آن تعیین نشده است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال red در زمان ورود به بازار رمزارزها ۰.۰۱ دلار بود.  

 

خرید رد توکن

ارز دیجیتال رد توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید رد توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رد توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید رد توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید رد توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه رد توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش رد توکن

فروش رد توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش رد توکن، مقدار رد توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش رد توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش رد توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل رد توکن

خرید و فروش رد توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید رد توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل رد توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا رد توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، رد توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل رد توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول رد توکن

برای ذخیره رد توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از رد توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری رد توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی رد توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری رد توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه رد توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت رد توکن

قیمت رد توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی رد توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت رد توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه رد توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت رد توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت رد توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی رد توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023