قیمت لحظه‌ای و خرید Rebus | فروش ارز دیجیتال ریباس

ریباس

REBUS - Rebus
0.001133تتر
4.86%

قیمت ریباس

65.0342تومان
(27,877)

حجم معاملات ریباس

7,061,791,430تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
71.1186تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
62.2216تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ریباس

ارز دیجیتال REBUS توکن بومی یک بلاک چین مستقل به همین نام است که در اکوسیستم کاسموس (ATOM) ساخته شده است و هدف آن ارائه بستری برای راه اندازی قراردادهای هوشمند و اپلیکیشن‌های غیر متمرکز است. در واقع، شبکه Rebus Chain ابزاری است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد قراردادهای هوشمند را با استفاده از چارچوب‌های استانداردی که از قبل وجود دارد، توسعه دهند. به دلیل قابلیت‌های خاص بلاک چین کاسموس، ریباس می‌تواند با تمام شبکه‌هایی که با پروتکل IBC ساخته شده‌اند، تعامل داشته باشد. ریباس همچنین با ماشین مجازی اتریوم و اپلیکیشن‌های ساخته شده بر اساس آن تطبیق‌پذیر است. کوین بومی ریباس rebus کاربردهای مختلفی در این اکوسیستم خواهد داشت، ‌از جمله:

  • تامین امنیت شبکه با مکانسیم اجماع BFT؛ اپراتورها در مقابل تایید تراکنش‌های شبکه ارز دیجیتال rebus را پاداش می گیرند. 
  • حاکمیت؛ هولدرهای ارز دیجیتال rebus می‌توانند در مورد نحوه مصرف بودجه (از جمله خزانه و استخرهای سرمایه) تصمیم‌گیری کنند.
  • پرداخت هزینه همه تراکنش‌ها، خدمات و کارمزدها برای اپلیکیشن‌های ساخته شده روی ریباس

ارز دیجیتال REBUS بر اساس استاندارد توکن IBC ساخته شده و کل عرضه کوین‌های خود را به ۱ میلیارد کوین محدود کرده است. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال rebus در زمان ورود به بازار رمزارزها در سال ۲۰۲۲ حدوداْ ۰.۲۳ دلار بود.

 

 

خرید ریباس

ارز دیجیتال ریباس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ریباس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ریباس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ریباس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ریباس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ریباس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ریباس

فروش ریباس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ریباس، مقدار ریباس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ریباس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ریباس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ریباس

خرید و فروش ریباس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ریباس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ریباس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ریباس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ریباس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ریباس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ریباس

برای ذخیره ریباس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ریباس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ریباس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ریباس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ریباس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ریباس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ریباس

قیمت ریباس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ریباس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ریباس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ریباس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ریباس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ریباس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ریباس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023