فروش و خرید سریع RDF | قیمت ارز دیجیتال ریدفای ReadFi

ریدفای

RDF - ReadFi
0.0074تتر
14.55%

قیمت خرید ریدفای

قیمت فروش ریدفای

386.28تومان
382.58تومان
(5,043)

حجم معاملات ریدفای

347,652تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
452.052تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
386.28تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ریدفای

RDF با نماد RDF یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید ریدفای

ارز دیجیتال ریدفای یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ریدفای به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ریدفای خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ریدفای در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ریدفای خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ریدفای خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ریدفای

فروش ریدفای در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ریدفای، مقدار ریدفای مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ریدفای در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ریدفای در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ریدفای

خرید و فروش ریدفای در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ریدفای خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ریدفای به تتر، نیاز نیست که ابتدا ریدفای خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ریدفای خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ریدفای بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ریدفای

برای ذخیره ریدفای، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ریدفای شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ریدفای مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ریدفای است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ریدفای نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ریدفای خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ریدفای

قیمت ریدفای در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ریدفای تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ریدفای، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ریدفای قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ریدفای و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ریدفای را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ریدفای را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023