فروش و خرید سریع RDF | قیمت ارز دیجیتال ریدفای ReadFi

ریدفای

RDF - ReadFi
0.0053تتر
13.14%

قیمت ریدفای

315.88تومان
(26,525)

حجم معاملات ریدفای

7,385,589تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
363.6792تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
315.88تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ریدفای

ریدفای برای کمک به افزایش اطلاعات کاربران ارزهای دیجیتال در مورد اکوسیستم غیرمتمرکز و دنیای آینده به وجود آمده است. این اپلیکیشن کاربران را تشویق می‌کند تا بیشتر در مورد ارزهای دیجیتال و متاورس اطلاعات کسب کنند و با انجام دادن آن ارز دیجیتال بگیرند. تمام تلاش پلتفرم ReadFi برای اضافه کردن مطالعه به زندگی افراد در دنیای متاورس و دنیای مجازی است. این پلتفرم امکانات زیر را برای کاربران فراهم می‌کند:

  • سوشال فای: در این اپلیکیشن امکان ارتباط با دیگر اعضای کامیونیتی وجود دارد و افراد می‌توانند دانسته‌ها و مطالب خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.
  • کسب درآمد با مطالعه: کاربران با خواندن کتاب می‌توانند ان اف تی دریافت کنند و همچنین می‌توانند توکن بومی پلتفرم ریدفای را با نماد RDF دریافت کنند.
  • کسب درآمد با دعوت از دوستان: کاربران می‌توانند با دعوت از دوستان خود به خواندن، کریپتوکارنسی پاداش بگیرند.
  • توسعه اجتماعی: پلتفرم ارز دیجیتال ReadFi اولین پلتفرم در نوع خود است و کاربران می‌توانند از طریق آن شبکه و نتورک خود را نیز گسترش دهند.
  • متاورس: این پلتفرم در دنیای متاورس گسترش پیدا کرده است و باعث غنای فرهنگی در این دنیای مجازی خواهد شد.

 

خرید ریدفای

ارز دیجیتال ریدفای یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ریدفای به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ریدفای خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ریدفای در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ریدفای خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ریدفای خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ریدفای

فروش ریدفای در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ریدفای، مقدار ریدفای مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ریدفای در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ریدفای در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ریدفای

خرید و فروش ریدفای در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ریدفای خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ریدفای به تتر، نیاز نیست که ابتدا ریدفای خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ریدفای خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ریدفای بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ریدفای

برای ذخیره ریدفای، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ریدفای شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ریدفای مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ریدفای است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ریدفای نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ریدفای خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ریدفای

قیمت ریدفای در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ریدفای تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ریدفای، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ریدفای قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ریدفای و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ریدفای را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ریدفای را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023