خرید ریچ REACH | فروش ارز دیجیتال REACH به همراه قیمت لحظه‌ای

ریچ

REACH - REACH
0.03199تتر
2.72%

قیمت ریچ

1,829.828تومان
(7,454)

حجم معاملات ریچ

10,628,417,457تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,867.008تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,769.768تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ریچ

پلتفرم Reach یک محیط همکاری را ترویج می‌کند که در آن خالقان و مشارکت‌کنندگان برای افزایش دید پروژه‌های وب3 به هم پیوسته‌اند، در حالی که همزمان برای مشارکت خود پاداش دریافت می‌کنند. توکن $REACH قرار است کل اکوسیستم را توانمند سازد و نقش مرکزی در ایجاد ماموریت‌ها و توزیع پاداش‌ها داشته باشد.

  • تقویت همکاری برای پروژه‌های وب3: Reach به دنبال ایجاد یک پلتفرم است که در آن خالقان و سایر مشارکت‌کنندگان می‌توانند به صورت همکارانه برای افزایش دید و موفقیت پروژه‌های مرتبط با وب3 کار کنند.

  • پاداش برای مشارکت‌کنندگان: این پلتفرم به افرادی که در فعالیت‌هایش مشارکت می‌کنند، به ویژه در زمینه توسعه و ترویج پروژه‌ها، پاداش می‌دهد.

  • نقش توکن $REACH: توکن $REACH به عنوان عامل اصلی در اکوسیستم Reach عمل می‌کند، از جمله در ایجاد ماموریت‌ها و توزیع پاداش‌ها به کاربران فعال.

  • توانمندسازی اکوسیستم: با استفاده از توکن $REACH، Reach به دنبال توانمندسازی کل اکوسیستم خود است، از جمله از طریق تحریک مشارکت و ایجاد انگیزه‌هایی برای مشارکت کاربران.

  • تمرکز بر ایجاد ماموریت‌ها و توزیع پاداش‌ها: توکن $REACH امکان ایجاد فعالیت‌ها و ماموریت‌های مختلف درون پلتفرم و توزیع پاداش‌ها به شرکت‌کنندگان فعال را فراهم می‌کند.

در مجموع، پلتفرم Reach به دنبال ایجاد یک محیط همکارانه و پاداش‌دهنده برای خالقان و مشارکت‌کنندگان در حوزه وب3 است، با هدف افزایش دید و موفقیت پروژه‌های مرتبط، و استفاده از توکن $REACH به عنوان ابزار اصلی برای توانمندسازی و انگیزه‌دهی در این اکوسیستم.

خرید ریچ

ارز دیجیتال ریچ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ریچ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ریچ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ریچ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ریچ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ریچ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ریچ

فروش ریچ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ریچ، مقدار ریچ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ریچ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ریچ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ریچ

خرید و فروش ریچ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ریچ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ریچ به تتر، نیاز نیست که ابتدا ریچ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ریچ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ریچ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ریچ

برای ذخیره ریچ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ریچ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ریچ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ریچ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ریچ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ریچ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ریچ

قیمت ریچ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ریچ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ریچ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ریچ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ریچ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ریچ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ریچ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023