خرید آردکس RDEX | فروش ارز دیجیتال RDEX به همراه قیمت لحظه‌ای

آر دکس

RDEX - RDEX
0.0379تتر
1.33%

قیمت آر دکس

2,201.99تومان
(5,841)

حجم معاملات آر دکس

4,296,105,951تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,358.86تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,074.17تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آر دکس

Orders.Exchange به عنوان نخستین بورس معاملاتی غیرمتمرکز با دفتر سفارش کاملاً طراحی شده بر روی شبکه بیت کوین لایه ۱ معرفی شده است. این پلتفرم با ترکیب پروتکل Ordinals، فناوری PSBT، اسکریپت‌های بیت کوین، و پروتکل Nostr، نخستین سیستم معاملاتی کامل و راهکار استخر نقدینگی مبتنی بر شبکه بیت کوین لایه ۱ را ایجاد کرده است. Orders.Exchange با نوشتن مستقل پروتکل NIP، امکان گردش سفارش‌های کاربران را در میان DEXهای مختلف فراهم آورده و فعالانه به توسعه اکوسیستم بیت کوین و کاوش در مرزهای دیفای بیت کوین کمک می‌کند. این پلتفرم نه تنها یک پیشرفت قابل توجه در فضای مالی غیرمتمرکز به حساب می‌آید بلکه نشان‌دهنده یک گام بزرگ در جهت گسترش و پیشرفت اکوسیستم بیت کوین است، با آزمایش حدود جدیدی از امکانات مالی بر پایه شبکه بیت کوین لایه ۱.

خرید آر دکس

ارز دیجیتال آر دکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آر دکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آر دکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آر دکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آر دکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آر دکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آر دکس

فروش آر دکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آر دکس، مقدار آر دکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آر دکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آر دکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آر دکس

خرید و فروش آر دکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آر دکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آر دکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا آر دکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آر دکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آر دکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آر دکس

برای ذخیره آر دکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آر دکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آر دکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آر دکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آر دکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آر دکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آر دکس

قیمت آر دکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آر دکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آر دکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آر دکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آر دکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آر دکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آر دکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023