فروش و قیمت روز ٰرازور نتورک RAZOR | خرید و نگهداری رایگان ارز دیجیتال Razor Network

ریزور نتورک

RAZOR - Razor Network
0.004596تتر
1.144%

قیمت ریزور نتورک

231.1788تومان
(15,365)

حجم معاملات ریزور نتورک

1,411,421,825تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
238.0699تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
218.1008تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ریزور نتورک

اوراکل‌ها در نقش واسطه میان بلاک چین و داده‌های دنیای بیرون عمل می‌کنند. آنها داده‌های بیرونی را به صورتی درمی‌آورند که توسط بلاک چین قابل خواندن باشند و بتوان از آنها در اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز و اکوسیستم بلاک چین استفاده کرد. پلتفرم ریزر نتورک یک اوراکل غیرمتمرکز است که قراردادهای هوشمند را با داده‌های بیرونی و داده‌های دنیای واقعی متصل می‌کند. Razor Network این پروسه را بسیار پرسرعت و پرقدرت و با امنیت بالا انجام می‌دهد. ریزر نتورک در سال ۲۰۱۹ لانچ شده است و توکن بومی آن با نماد RAZOR در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این توکن دارای محدودیت یک میلیارد عددی است و برای استیکینگ، پرداخت کارمزدها و رای دهی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اجزای اصلی پلتفرم Razor Network را قراردادهای هوشمندی تشکیل داده‌اند که با بلاک چین اتریوم سازگار هستند. چیزی که این پلتفرم را از دیگران متمایز می‌کند، مستقل بودن آن از سرورهای متمرکز برای جمع‌آوری اطلاعات است که باعث افزایش کارایی و امنیت آن می‌شود.

خرید ریزور نتورک

ارز دیجیتال ریزور نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ریزور نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ریزور نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ریزور نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ریزور نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ریزور نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ریزور نتورک

فروش ریزور نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ریزور نتورک، مقدار ریزور نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ریزور نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ریزور نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ریزور نتورک

خرید و فروش ریزور نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ریزور نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ریزور نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا ریزور نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ریزور نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ریزور نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ریزور نتورک

برای ذخیره ریزور نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ریزور نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ریزور نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ریزور نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ریزور نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ریزور نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ریزور نتورک

قیمت ریزور نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ریزور نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ریزور نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ریزور نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ریزور نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ریزور نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ریزور نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023