خرید رالی RLY | فروش ارز دیجیتال Rally به همراه قیمت لحظه‌ای

رالی

RLY - Rally
0.007554تتر
1.25%

قیمت رالی

426.0456تومان
(27,927)

حجم معاملات رالی

1,488,188,845تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
437.4948تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
415.0476تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره رالی

توکن RLY ، توکن بومی ارز دیجیتال Rally است. رالی یک ارز دیجیتال چند زنجیره‌ای است که در شبکه‌ها و بلاک چین‌های دیگر نیز می‌توان آن را معامله کرد و انتقال داد. انجمن RLY Network امکان ایجاد بریج و سواپ توکن‌ RLY را بین شبکه‌های مختلف امکان‌پذیر می‌سازد. توکن RLY یک توکن اتریومی با استاندارد ERC-20 اتریوم است و در اپلیکیشن‌های مختلف برای رشد اکوسیستم و اقتصاد اپلیکیشن‌ها، پذیرش کامیونیتی و استفاده در کامیونیتی و پاداش مشارکت کاربران استفاده می‌شود. ارز دیجیتال رالی دارای یک اکوسیستم است که توسط پروتکل RLY Protocol پشتیبانی می‌شود. پروتکل RLY نرم‌افزارهای مناسب را برای توسعه‌دهندگان فراهم می‌کنند تا بتوانند توکن‌های جدید خود را لانچ کنند، قیمت گذاری کنند و توکن RLY را به صورت هفتگی پاداش بگیرند. پروتکل RLY توسط بنیاد RLY مدیریت و پشتیبانی می‌شود که یک موسسه غیرانتفاعی سوئیسی است. ارز دیجیتال رالی در ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ وارد بازار شده است و قیمت اولیه آن ۰.۰۷۳ دلار بوده است. عرضه توکن Rally به صورت محدود و به اندازه ۱۵ میلیارد عدد است.

خرید رالی

ارز دیجیتال رالی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید رالی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رالی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید رالی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید رالی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه رالی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش رالی

فروش رالی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش رالی، مقدار رالی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش رالی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش رالی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل رالی

خرید و فروش رالی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید رالی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل رالی به تتر، نیاز نیست که ابتدا رالی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، رالی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل رالی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول رالی

برای ذخیره رالی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از رالی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری رالی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی رالی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری رالی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه رالی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت رالی

قیمت رالی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی رالی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت رالی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه رالی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت رالی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت رالی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی رالی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023